Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dzień dobry.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.

Trafiłem tutaj dzięki waszemu kanałowi na YT. Materiały bardzo profesjonalnie zrobione, polszczyzna jak i angielszczyzna też na bardzo wysokim poziomie dlatego bardzo dobrze się to ogląda. Oby tak dalej!

Zaczynałem od C64, później romans z Amigą 500, PS1 a wreszcie PC. Obecnie gram na czym się tylko da ale że raczej omijam nowe gry i wracam do nich po kilku miesiącach gdy pojawiają się wersje GOTY lub im podobne (przystępniejsza cena, gry już są maksymalnie połatane na tyle ile deweloperom się chciało) ale backlog zawsze wielki więc nie narzekam na brak pozycji do ogrania. Preferuję raczej gry jednoosobowe ale czasem oczywiście są wyjątki.

Poza tym lubię "każdą muzykę która mi się podoba" ;-) - czyli wszystko od muzyki klasycznej, 8-bitowego plumkania do instrumentalnego post-rocka czy też post-metalu, nie pogardzę też elektroniką. Słowem, wszystko oprócz HH i rapu (na pewno znajdą się wyjątki ale tych gatunków po prostu najmniej słucham).

Mało udzielam się na forach ale może akurat tutaj zaszaleję i napiszę ponad 30 postów. Zobaczymy :-)
Witajcie tu Samuel 17letni uczeń liceum. Uwielbiam aktywny tryb życia to pewnie dlatego, ze nie potrafię usiedzieć w miejscu, ale to chyba nie takie złe. Mam nadzieje na miłe przyjęcie z Waszej strony na tym forum.