Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [K] Gothic 3 podkładka pod mysz.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 20070529161855[1](1)_m.jpg]

Poszukuje tej podkładki już dłuższy czas do mojej kolekcji Gothicowej. Miałem ją niedaleko premiery samej gry, ale przez ten czas zdążyłem ją zniszczyć i oddać w inne ręce zanim jeszcze zbierałem fanty. Podkładka była sprzedawana w sklepie CD Projektl za wycofane już wirtualne pieniądze dodawane do różnych gier tego wydawcy. Byłbym bardzo wdzięczny za odsprzedanie mi tej podkładki w znośnym stanie. Cena? "Sam będziesz mógł wybrać sobie nagrodę, Zgred da Ci wszystko czego zażądasz" Nie gra większej roli.

Zgred
Odkopuję, bo nadal jej poszukuję. Ostatni raz widziałem ją, gdy ekipa z gry-online ogrywało na niej skoki narciarskie. Jestem w stanie zapłacić za nią 100 złotyszy, albo sprezentować jakiś ciekawy gadżet związany z Gothiciem. Poratujcie kolekcjonera !

[Obrazek: asdawjpg_asqhsnr.jpg]
Sam nawet mam. Gdybyś pomógł mi w kupieniu premierowego Fallout 2 z polskiej dystrybucji to puściłbym za grosze Smiling
Popytam, może Shorty sprzeda swoje :P. Za podkładkę w dobrym stanie, oddam niemiecki album "Art of Gothic 3" w folii [KLIK] i amulet maski śniącego z g3 albo inny [KLIK].