Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: DSJ 2 DosBox - jak właściwie skonfigurować ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie pytanie - jak skonfigurować DosBox aby Deluxe Ski Jump 2 chodziło płynnie, aktualnie gra mi chodzi tak około 10 - 15 klatek na sekundę, a chciałbym sobie pograć tą grę na Windowsie 7 . (próbowałem zwiększać cycles i nie dało to żadnych rezultatów).
popróbuj zmienić output karty graficznej w configu na surface, overlay, ddraw itp.
(17-11-2015, 23:52)romekb napisał(a): [ -> ]popróbuj zmienić output karty graficznej w configu na surface, overlay, ddraw itp.

a mógłbyś odpowiedzieć mniej więcej jak - bo w DosBoxa bardzo mało korzystałem
[Obrazek: NLYcXqr.png]

otwierasz config i zmieniasz wartość po "output=" na jeden z "possible values" podkreślonych na czerwono
zmieniłem wartość i podczas zapisu pliku wyskakuje komunikat: "odmowa dostępu do "ścieżka pliku" "
otwórz notatnik lub dosbox options jako administrator
(18-11-2015, 00:11)romekb napisał(a): [ -> ]otwórz notatnik lub dosbox options jako administrator

no właśnie cały czas próbuje na administratorze
Nie mam pojęcia co się dzieje. SOA#1

Tutaj jest cośtam https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2623670
próbowałem wszystkie opcje output i dalej wolno chodzi
wrzuć tutaj swój config jako załącznik (ten, który najlepiej chodzi) sprawdzę u siebie
tu masz mój config:
po zmianie "cycles=auto" na "cycles=max" chodzi ok
chodzi lepiej ale i tak lekko za wolno chodzi po ustawieniu: "cycles=max" , mam nadzieję że mój Inter Core i3 nie jest za słaby żeby pograć DSJ 2 na DosBoxie ?
update configu: