Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Loot Crate w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,ostatnio wchodząc na stronę Loot Crate'a zauważyłem że jest możliwość zmiany miejsca wysyłki do Polski i nawet ceny są przeliczane i mam pytanie: czy zamawiał któż już Loot Crate'a do Polski i mógłby napisać czy wszytsko jest w porządku ?

I nie rozumiem, dlaczego 30$ = 27zł i czy to tak na prawdę jest, bo kusi mnie żeby to zamówić ale nawet teraz juz nie wiem ile mnie to wyniesie.
Tak, osobiście nie zamawiałem ale słyszałem opinie innych i wszystko jest w porządku(cokolwiek by miało to znaczyć)(pomijając dość drogą wysyłkę). @edit przelicznik na tej stronie jest walnięty, po przejściu dalej pokazuje już normalną cenę(w dolarach).
A jaka jest ta cena wysyłki? Bo jakoś za bardzo nie mogę tego nigdzie znaleźć a nie chcę wydać za 1 miesiąc nie wiadomo ile pieniędzy.
Witaj ja zamówiłem i loot crate i nowość loot anime a jak na ich stronie wybierzesz kraj wysyłki to automatycznie dodaje koszt jej wysyłki
A można wiedzieć ile kosztował cię podstawowy lootcrate z dostawa do Polski ?
niecałe 122 zł za zwykłego anime jest droższy