Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gruniopiątki #1 - Turniej w Mario Kart 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Postanowiłem, w kolaboracji z Linkiem, zorganizować pierwsze Gruniopiątki na Wii U

Odbędą one z gry Mario Kart 8 8.01.16r. o godz. 20.30

Regulamin:
1. Aby zapisać się do Gruniopiątków, należy:
a) napisać post w tym temacie wyrażający chęć uczestnictwa
b) dodać linka do znajomych na Wii U (ma taki sam nick jak na forum.)
2. Jeśli ktoś zapisze się do gruniopiątków, ale nie będzie mógł przyjść,  proszę zgłosić to w tym temacie. W przeciwnym wypadku taki użytkownik dostanie minusa. 3 minusy = ban na 1 (słownie: jeden) gruniopiątek.

Jako nagrodę przewidujemy amiibo. Nazwa tego amiibo zostanie dodana później. 

Serdecznie zapraszamy do zapisywanie się!

Lista uczestników:
Stivi
Link
Hubert Górski
GobiPLX
Piotrek1113
RayBloody
PikaKnight
Bart Bubak
#bioręudział - potwierdzę najpóźniej 01.01.2016
Tak, Hubert otrzymał moją rekomendację co do Mistrzostw Forumowych arhn.eu!
Ja oczywiście się zapisuję i mam nadzieję, że pójdą za mną miljony! Moje Nintendo ID to Link396, podeślijcie mi zapki z mini opisem, że na turniej itp Smiling Nagrodą jest amii, wybrane z listy, którą podeślę zwycięzcy, nie ma sponsorów, kupuję za swoje ciężko zarobione dinary Torll
Lekki chaos panuje, ale jak będą chętni to ogarniemy. Przy wpisach z chęcią gry wpisujcie, czy macie dlc czy też nie.
Bierę udział! Mam obydwa dlc :v

Jak wrócę do domu podeślę zapro.
Zapro wysłane
*Nie mam DLC
Z chęcią się wpiszę! Grinning (posiadam oba DLC)
Oks, mamy już 5 osób. By event się udał koniecznie musimy zebrać 8 osób, na zgłoszenia czekamy do 07.01.
Kurde słabo coś :/ A może kogoś z zewnątrz się zaprosi?
Wyrażam chęć wzięcia udziału w Gruniopiątkach. NNID: HerteqYT
Jutro niestety mnie nie będzie. Tyle w temacie ode mnie.
Posiadam tylko DLC z Mercedesem.
Posiadam wszytskie 3 DLC (2x płatne + Mercedesy).
Mam szybkie pytanie - da się grać we 2ch z jednej konsoli w turnieju (że się normalnie online da to wiem)? Brat też chętnie wziąłby udział, jednak mamy 1 Wii U (+ 3x Wii Remote), więc jeśli jest możliwość - będzie nas dwóch. Jeśli nie - zagram sam Winking
Moje NNID: iKARRTeam
Zgłaszam się. NNID : bartek. Zapro wysłane. Mam oba DLC. Czekam :]
(07-01-2016, 18:37)PikaKnight napisał(a): [ -> ]Posiadam wszytskie 3 DLC (2x płatne + Mercedesy).
Mam szybkie pytanie - da się grać we 2ch z jednej konsoli? Brat też chętnie wziąłby udział, jednak mamy 1 Wii U (+ 3x Wii Remote), więc jeśli jest możliwość - będzie nas dwóch. Jeśli nie - zagram sam Winking
Moje NNID: iKARRTeam

nie da się
Hej,
Jeśli jeszcze macie miejsca, chętnie wezmę udział. Niestety nie posiadam płatnych dodatków do MK8.

Pozdrawiam 
Parasit-pl
Mamy komplet! Turniej zaczyna się jutro o 20! Zapraszam na nasz kanał TS (Dane do serwera: ts.arhn.eu, hasło: okoń, znaczy się: arhn) do jakiegoś wolnego pokoju "Gruniopiątki" o 19:30, tam ustalimy wszystkie szczegóły, porobimy pokoje itp. Pracuję do 19, więc będę musiał szybko się uwinąć, ale dam radę. Do usłyszenia jutro!
Ile planujemy zagrać wyścigów? (do której skończymy)
Chciałbym zakończyć turniej max o godzinie 22:00
Wolałbym wcześniej, ale zobaczymy jak wyjdzie
Wyszło na to, że wczoraj była tylko rozgrzewka. Postanowienie jest takie, że prawdziwy turniej gramy za tydzień.
Godzina ta sama? Wszystkim pasuje?
Ale w takim wypadku dałoby radę jeszcze się zapisać Trollface ?
Godzina pasuje Winking Szkoda, że wyszła z tego tylko rozgrzewka Childish Wyjątkowo dobry miałem dzień Smiling
Śmiało możesz wejść za mnie, yamny. Ja wpadnę na chwilę, sprawdzić, czy uda mi się dołączyć - jeżeli nie, to wyjdę i prosiłbym o dopilnowanie i wyłonienie zwycięzcy. Jeżeli mnie nie dołączy to więcej grunio na Wii U nie zamierzam organizować, ale Wam życzę udanej zabawy.
Hej,
Jeśli to nie problem proszę o przesunięcie startu na 21:00, lub chociaż na 20:30. Jeśli się nie uda, trudno, postaram się wyrobić choć jest to mały kłopot.
Dzięki Link Winking

W takim razie jutro po pracy będę dodawał ludzi do friendsów :P
Ja odpadam, mam co innego do roboty #ciężko
Stron: 1 2