Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rise of the Tomb Raider
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Zapewne znacie grę Rise of the Tomb Raider na Xbox'y One i 360. Na Steam'ie, oraz w niektórych sklepach data premiery PC to 29 stycznia, ale spotkałem też się z datą 2 kwietnia. Jak myślicie, która data jest prawdziwa, bo chciałbym kupić tym razem TR'a na premierze nie 1,5 roku po niej :p.
Najprawdopodobniejszą datą jest koniec stycznia, ponieważ taka pojawiała się ostatnio na profilu gry w platformie Steam (oficjalne informacje od samego wydawcy). Polskie sklepy najwyraźniej nie zdążyły jeszcze zaktualizować dat na stronach swoich produktów, bądź nie otrzymały innych aktualizacji informacji od polskiego wydawcy.
Sam kupuję PCtowego Tomb Raidera na premierę, wystarczy poczekać teraz na rozwój sytuacji PC Has No Game .
Dzięki! Sam tak podejrzewałem, ale wolałem się upewnić, aby nie dać plamy
Cześć! Nie podejrzewałem, że jeszczę do tego posta coś dodam, ale mam pewien problem. Mam laptopa Asus X53S ze specyfikacją:
- Intel Core i7 2760QM QuadCore 2,20 GHz
- GeForce 540M 1GB
- Windows 7  Home Premium 64-bit
- 8GB RAMu (ASint - oryginalnie zamontowana w laptopie, GoodRAM - dodana w środku grudnia)
- 512GB HDD (wolne na oko 400GB - formatowałem ;D)
I tu pojawia się problem. Chciałbym zagrać w RoTR'a na normalnych ustawieniach (bez TressFX jeśli będzie się dało):
- CPU: Intel Core i3-2100
- RAM: 6 GB
- GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD 7770 2 GB
OS: Windows 7 64-bit
HDD: 25 GB
Problem nie pojawia się z CPU czy RAM'ie tylko przy GPU. Czy moja 540M poradzi sobie z taką grą? Czy niestety muszę poczekać na nowego kompa (oczywiście w najgorszym wypadku gry nie kupię Childish )
(12-01-2016, 19:15)1270dawid napisał(a): [ -> ]Cześć! Nie podejrzewałem, że jeszczę do tego posta coś dodam, ale mam pewien problem. Mam laptopa Asus X53S ze specyfikacją:
- Intel Core i7 2760QM QuadCore 2,20 GHz
- GeForce 540M 1GB
- Windows 7  Home Premium 64-bit
- 8GB RAMu (ASint - oryginalnie zamontowana w laptopie, GoodRAM - dodana w środku grudnia)
- 512GB HDD (wolne na oko 400GB - formatowałem ;D)
I tu pojawia się problem. Chciałbym zagrać w RoTR'a na normalnych ustawieniach (bez TressFX jeśli będzie się dało):
- CPU: Intel Core i3-2100
- RAM: 6 GB
- GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD 7770 2 GB
OS: Windows 7 64-bit
HDD: 25 GB
Problem nie pojawia się z CPU czy RAM'ie tylko przy GPU. Czy moja 540M poradzi sobie z taką grą? Czy niestety muszę poczekać na nowego kompa (oczywiście w najgorszym wypadku gry nie kupię Childish )

Na ps4 i PC nowy tomb raider to zwykły port z XO w przypadku PC na silniku starego tomb raidera, więc jeśli on Ci szedł to nowy też powinien.
THX bałem się, że wyrzuciłem pieniądze w błoto (bo już zamówiłem Grinning) ale widocznie nie.
Dobra na 540M działa w 30 klatkach nawet na (!!) niskich detalach (są niższe...).