Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Shadow Of Mordor [X360]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak sie prezentuje Shadow of Mordor na X360/PS3 (Przyjmując że te wersje są takie same). Przed premierą słyszałem że te wersje będą nieco okrojone i system Nemezis będzie mniej rozbudowany. Chciałbym się dowiedzieć czy tak faktycznie jest i czy warto się tą wersją zainteresować. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Witam wuil
Nie warto. Brzydka. Okrojony system nemesis, na którym opiera się cała rozgrywka.
Jeśli masz alternatywę w postaci PC/PS4/X1 to bierz w takiej wersji. Jeśli takiej możliwości nie masz to wersja na X360 (w moim przypadku PS3) nie jest taka zła. Wiadomo, wygląda jak większość gier na tą generację, uproszczenia w systemie Nemesis to z tego co czytałem to głównie mniejsza ilość tekstów, broni i akcesoriów u orków co jedynie wpływa na wizualny aspekt gry. Jeśli masz możliwość kupić niedrogo to moim zdaniem warto. Ja kupiłem wersję cyfrową za jakieś śmieszne 40 zł i jestem zadowolony.