Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wit
Witam. Mam pytanie do posiadaczy PS Vity (i proszę o naprawdę szczerą odpowiedź a nie na zasadzie "pewnie że warto chociaż na niej w ogóle nie gram ale tak mówię żeby nie było że kupiłem coś nie wartego swojej ceny"), czy warto tą konsolkę kupić. Obecnie jestem posiadaczem 3DSa i jestem bardzo zadowolony ale chciałbym zagrać w Spy i Gravity Rush na PSV lecz boję się czy będę miał w co grać oprócz tych gier. Trochę szukałem i oprócz paru jrpg-ów niczego ciekawego nie znalazłem dlatego też proszę posiadaczy Vity o opinię i parę gier wartych ogrania. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi bo jestem prawię pewny że Vita ma dobrą bibliotekę gier.
Jest kilka wartych uwagi gier na Vite. Problemem jest to, że nic wartościowego najprawdopodobniej już nie wyjdzie. Tak, więc najlepszą taktyką jest kupić konsole, ograć tytuły które Cię ciekawią i zwyczajnie sprzedać. Jenak moim zdaniem Vita do 3DSa się nie umywa, więc skoro już jesteś jego posiadaczem dwa razy bym się zastanowił czy zamiast nowej konsolki nie kupić po prostu gier do posiadanej .
Warto, i to zdecydowanie. Główne powody są trzy: Danganronpa 1, Danganronpa 2 i Persona 4 Golden. Danganronpa to Vitowy mesjasz, gra ryjąca banię tak bardzo, że niewiadomo czy to co się dzieje na ekranie konsoli to prawda czy tylko gra. Twisty w Danganronpach sprawiają, że taki MGS3 jest przewidywalną bajeczką dla dzieci. A co to w ogóle za gra? To połączenie Persony i Phoenix Wrighta. Jak lubisz tego drugiego to pokochasz Danganronpę. O Personie napisano już wiele. Najlepszy jRPG ever. Nienawidzę jRPGów, a Persona mnie kręci. Powodów kupna Vity jest więcej, to są główne trzy