Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z płytą główną SRock K7541GX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. 
Mam otóż problem z moją płytą główną : 
ASRock K7541GX

Procesor Angry/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]AMD Athlon 1,4 

Karta Graficzna : 
Zintegrowana/Ge Force MX400
RAM : Nie znam firmy, 256 MB

Chodzi mianowicie o to, ze po włączeniu działa. ale nie reaguje ani speaker ani płyta główna (znaczy komputer włącza się ale poza tym nie ma obrazu, obie karty graficzne przetestowane). Komputer jest zbyt "Cichy", sprawdzałem i zabierałem i wkładałem kolejno części.
Wina zasilacza, czy któregoś z kondensatorów w płycie głównej?
Tak jak wspominałem w temacie, zasilacz jest do wymiany bo to chińskie badziewie które jest tykającą bombą.
Sprawdzałeś czy obraz się pojawia po odłączeniu karty graficznej i podłączeniu bezpośrednio pod płytę główną(karta zintegrowana)?
Co to znaczy że spreaker nie działa? Wcześniej dziłał i informował piknięciem?
P.S linkowanie do facebooka na grupie nie jest dobrym pomysłem bo wyświetli się tylko osobą które są w grupie, a ten film i tak został usunięty bo grupa nie jest do rozwiązywania problemów natury komputerowej.
(16-01-2016, 17:46)Dekakura napisał(a): [ -> ]Tak jak wspominałem w temacie, zasilacz jest do wymiany bo to chińskie badziewie które jest tykającą bombą.
Sprawdzałeś czy obraz się pojawia po odłączeniu karty graficznej i podłączeniu bezpośrednio pod płytę główną(karta zintegrowana)?
Co to znaczy że spreaker nie działa? Wcześniej dziłał i informował piknięciem?
P.S linkowanie do facebooka na grupie nie jest dobrym pomysłem bo wyświetli się tylko osobą które są w grupie, a ten film i tak został usunięty bo grupa nie jest do rozwiązywania problemów natury komputerowej.

Nie informował w ogóle pikaniem. Zasilacz raczej jest do dupy, bądź kabel zasilający jest słaby, bo na zasilaczu pisze że min. to 300w, a w moim kablu jest tylko 250w (Ale to chyba nic nie zmieni). Podłączałem kabel i do karty graficznej NVIDII i do zintegrowanej, i też nie ma obrazu.