Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Złomowisko i graciarnia Amanssego/Kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie
Jak już mówiłem,chciałbym podzielić się moją małą kolekcją gier i konsol.Kolekcja nadal się rozrasta,co budzi niepokój z powodu braku miejsca.Z góry przepraszam za fatalną jakość zdjęć,ale to tylko telefon.
Hmm zacznijmy może od samych konsol.Na pierwszy ogień idzie moja ulubiona konsola czyli mój Szaraczek.Konsola to model 5504,po wymianie lasera.Jest w zadowalająco dobrym stanie,niepożółknięta oraz praktycznie nieporysowana,nieprzerobiona.

Kolejna konsolka to PSone.Fantastyczne małe urządzonko,po wymianie lasera oraz batalii z tackami(2x wymieniałem).Konsolka z racji mocniejszego lasera i kompaktowych wymiarów zastąpiła na stanowisku mojego PSX-a,jest przerobiona.

Teraz czas na PS2...albo 4 PS2.3 slimy są uszkodzone(konsole po wymianie lasera wariują,płyta kręci się z dużą prędkością),stanowią ekspozycję.Fatka stanowi główną maszynę do ogrywania gier z PS2,mimo dość słusznego wieku na oryginalnym laserze działa aż miło,wszystkie można uznać za przerobione.

Konsole XBOX.Przyjechały do mnie bez żadnego okablowania jak i pada.Po dokupieniu pada i kabli okazało się,że tylko jedna jest sprawna(w drugiej najprawdopodobniej uszkodził się czip,mruga czerwona dioda).Konsolki przerobione przez poprzedniego właściciela(tak jak PSone i PS2-ki).

W domu znajduje się również 360tka,aby nie odrywać wzroku od nowszych produkcji.

Z ciekawostek posiadam też Amigę 500,która ma uszkodzony zasilacz,konsola się włącza,słychać stację dyskietek,ale nie świecą się diody.

W szafce leżą także zwłoki 2 PSP Fat,ale żal tchu o nich wspominać.
Wszystkie moje konsole są przerobione,ale u mnie nie widziały piratów i śmigają idealnie.Cóż teraz zdjęcia
[Obrazek: 421c41b36a2d717cmed.jpg][Obrazek: 19d3e4ecdb23947fmed.jpg][Obrazek: 0343ab47afb0d4ecmed.jpg][Obrazek: d4c85a64112ffd48med.jpg][Obrazek: 20e50eb2a7b5732dmed.jpg][Obrazek: 7c2219c3eb71e471med.jpg][Obrazek: a3e5a4abd3c40f81med.jpg][Obrazek: 4463762fcd9c2998med.jpg][Obrazek: 36de108d366ca238med.jpg][Obrazek: 382a6d681ff6f78fmed.jpg][Obrazek: 1be40dee5d66a9b5med.jpg][Obrazek: 4e9cfae5d8b8f905med.jpg]
Jeśli chodzi o tytuły to dobry początek na dużą kolekcję (poza PS2) i mam małą radę kolekcjonera. Unikaj edycji essentials na PSP, bo tragicznie się prezentują na półce.
@farmaceuta rada to dobra o ile ktoś jest purystą. Mi tam srebrny bok nie przeszkadza - ważne jest, że mam grę, którą mogę włożyć do napędu i ograć.
Podsumowując - jeden kolekcjonuje, żeby półki ładnie wyglądały a inny - bo lubi grać Smiling