Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Używana Karta graficzna do 200zł.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Powoli modernizuje mój stary PC, nastał czas na wymianę karty graficznej. Niestety budżet jest ograniczony, w najbliższym czasie nie będę miał zastrzyku gotówki. I tu pytanie do was: jaka karta graficzna będzie najlepszym wyborem do kwoty 200 - 230 zł. Podobny temat był poruszany na forum jednak to było jakiś czas temu, możliwe że coś się na rynku zmieniło Winking Nie zależy mi na graniu w rozdzielczości Full HD,  spokojnie starcza mi 1366 x 768.  Tak samo z jakością - Low / Medium spokojnie starcza. Stawiam na wydajność, nie jakość ;v Aktualny setup PC ;
Karta Graficzna: Geforce 9600 GT 512 MB DDR3
procesor: Intel Core 2 Duo e8500 3.16 GHz podkrecony do 3.5 GHz
Ram ; 4GB DDR2 800 MHz
Płyta Główna: Gigabyte Ga-g31m-es2l
Zasilacz: NoName 500w
Wiem, zasilacz do zmiany, również możecie coś polecić Winking pozdrawiam Winking
Edit: zasilacz to jednak Fell -III 400w. Mój błąd, nie zmienia to faktu że i tak przyda się go wymienić Winking
Tak jak myślałem, zasilacz do wymiany. Na marginesie jakiego zasilacza szukać? Co nie zmienia faktu że karta graficzna również mnie interesuje.
W tej cenie to używany GTX 550Ti powinien być dobrym wyborem, daje radę w wielu grach.
A jak z poborem mocy i kulturą pracy ? Bo trochę głośna jest 9600GT co lekko przeszkadza ;x
Przy gtx550ti gf9600gt to odkurzaczSam jeszcze mam w starym pccie 9600gt i bez rivatuner i obniżenia prędkości wentylatora nie dało się tego używac Smiling

Tapnięte z mojej Xperia Z3 Compact
Używać się da, tylko trochę głośno ;v a coś ze stajni radeona? może znajdzie się coś wydjnieszego czy bez szans? :v
Polecam rozejrzeć się za radeonami z serii HD Smiling Teraz, te 5 i 6 są tanie jak barszcz i spokojnie zmieszczą się w zadanym budżecie. I to możliwe, że nawet uda się wyrwać całkiem nowe Winking. Z tego co widziałem to biegają po około 50$, więc u nas to będzie pewnie z 200 pln Smiling