Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] 25 płyt z czasopism
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wszystkim!

Kolejne #rozdajo płyt, tym razem bez CD-Action Childish Dzisiaj oferuję 25 dysków dołączanych do przeróżnych gazet. Zdjęcia jak zwykle TUTAJ.  

Wszystko to chciałbym oddać jednemu użytkownikowi forum. Jednemu, bo łatwiej będzie całość zamknąć w jednej paczce. Koszt przesyłki oczywiście pokrywam. 

Zasady: 
1. Konto na forum założone przed opublikowaniem tego posta
2. Aby wziąć udział w losowaniu należy pod tym postem opublikować kreatywną odpowiedź zawierającą powód, dla którego całość miałbym wysłać właśnie Tobie Winking
3. Odpowiedź należy opublikować do 28.02.2016 do godziny 23:59
4. Zwycięzcę wyłonię wg jednej zasady - po prostu zadecyduję, która odpowiedź najbardziej mi się podoba Grinning

Czas start!
Chętnie przygarnąłbym tą świetną kolekcję - gdyż część z tych gier grałem dawno temu u znajomych - w szczególności w Solaris 1.0.4 (prawdopodobnie jest to ta wersja z błędem wyskakującym w 7 poziomie), Offroad - świetna ścigałka, Worms 2 - ten bogaty wybór modyfikacji broni + słyszałem że Airfix Dogfighter i Toon Car są świetne no i uwielbiam od czasu do czasu zagrywać w  dawne klasyki - mają w sobie te "coś". 
Archon Approved
Choć napisałem tu już mą prośbę uprzednio,
Mam obawy, że przy innych powodach moje wnet wybledną,
Dlatego postanowiłem ten tekst napisać wierszem,
Mam nadzieję, że w kilku zdaniach swe powody zmieszczę.
Jestem fanem gier - tych nowych i tych starych,
Grałem w Mario, Sonica, Kirbiego i Robale.
Prowadzę o nich kanał mój mały na YouTubie,
gdzie recenzuję gry, które bardzo bardzo lubię..
A tu widzę produkcje, które chętnie bym przygarnął..
Ucieszyłbym się niezmiernie, gdybym ten pakiecik zgarnął.
Airfix Dogfighter - jako dzieciak w tym przecierałem szlaki,
Robiłem zabawkowym samolocikiem beczki i fiflaki,
Niestety zły los chciał, że płytka się zniszczyła.
Od tego momentu ta gra wspomnieniem mym tylko była.
Podobnie - Brave Dwarves 2 grałem długi czas.
I chętnie przemierzyłbym znów ten Magiczny Las.
Czarodziej postacią był moją ulubioną,
Chęci mam więc, by wyruszyć znów w tę przygodę szaloną.
A dodatkowo - co ja widzę - także inne gry tam,
Sacrifice, Conflict Vietnam oraz.. Wormsy 2!
Nadzieję mam więc, że zagram w te gry znów.
Proszę Cię więc szczerze - tą przyjemność mi zrób Smiling

Num Smiling
Poniosła mnie wena, więc poprawiłem swój tekst Winking
Ja chcę być retro, ale nie mam gier Retro. Childish

Tak więc te płyty bardzo mi pomogą w przemianie Smiling
Bardzo chętnie przygarnąłbym tą kolekcję,
dobrego retro dostałbym lekcję...

Nie no dobra skończmy tym wierszem, bo szezjo mnie pozwie jeszcze :c, a więc bardzo chętnie przygarnąłbym kolekcję tych płytek, na których patrząc po opakowaniach, wierzchu płyt - skryte są arcydzieła branży growej ubiegłych lat. Mamy tutaj tyle gier, że wymieniając je wszystkie rozpłakałbym się tylko przed komputerem, patrząc na czas, gdy przegrywałem w każdą długie godziny i męczyłem, by mieć każdą tą grę ukończoną na ile można...Mom please!
Długo myślałem nad wynikiem tego #rozdajo (wcale nie) i wybrałem odpowiedź szezjo. Było widać postaranie i napracowanie. Gratulacje Party!