Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rayman 3 HD bez audio w cutscenkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wam. Myślę, że sam tytuł już dużo mówi.

Rayman 3 ma w sobie kilka cutscenek CGI. Taka cutscenka jest również np. intrem gry. Wszystko było w porządku do momentu pierwszej wizyty u lekarza, czyli po prostu drugiej cutscenki. Nie ma tam żadnego dźwięku, jakby zupełnie została wyciszona. Pomyślałem, że to przez muzykę i copyrightsy, ale okazuje się, że każda kolejna cutscenka ma ten problem - wycięty dźwięk.

Z tego co znalazłem w internecie, to... nic nie znalazłem.

Niektórzy tak mają, inni im współczują ponieważ u nich wszystko działa. Nie znalazłem żadnych porad. Google nie wie o co mi chodzi. Czy ktoś z was miał taki problem?
Cześć, mam to samo. Z tego co pamiętam w wersji pc też tak było, więc problem leży raczej u źródła.
(07-03-2016, 00:40)Woodymir napisał(a): [ -> ]Cześć, mam to samo. Z tego co pamiętam w wersji pc też tak było, więc problem leży raczej u źródła.

Nie było.
Zdaje się, że naprawiłem problem. Mam nadzieję, że komuś to pomoże.

Zauważyłem, że cutscenki, które nie miały głosu były "mówione". Dlatego w intro był dźwięk, ponieważ tam nikt nic nie mówił. Przestawiłem język konsoli na angielski, głosy w pozostałych cutscenkach sie pojawiły. Kiedy przestawiłem z powrotem na polski, dźwięk zniknął ponownie. Rozwiązaniem jest ustawienie języka w konsoli. Widać gra ma problem z systemem, kiedy ten ma inny język niż angielski.

Przypomina mi się tutaj problem z Dragon Ball: Raging Blast 2. Jeśli język w konsoli był inny niż angielski, gra instalowała pucharki po japońsku. Ech.

Mój problem jest rozwiązany.