Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: "Remont Automatu" oraz "Targi Rupieci" kontynuacja ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ,
mam pytanie może właściwie  do Arhorna ale może któryś z forumowiczów ma informację również na temat czy materiały o Remoncie automatu oraz z targów rupieci zostały na dobre porzucone?
czy może znajdują się gdzieś jakieś nieoficjalne filmiki pokazujące np. dalszą część remontu ponieważ jestem bardzo zainteresowany tematem.
Cześć Smiling

Remont automatu jest nieporzucony. Zdecydowałem za to, że nie będę wrzucał materiałów na ten temat dopóki automat nie będzie w 100% gotowy, żeby znów nie robić ludziom niepotrzebnie apetytu. Ostatnim razem automat zepsuł się po drodze co stanęło na drodze dokończeniu serii.

Co do Targów Rupieci - nadal wybieramy się na nie co kilka miesięcy - ostatnio byliśmy w styczniu:
http://arhn.eu/?s=targi+rupieci

Niewykluczone, że niedługo wybierzemy się znowu, ale wybór jest ostatnio nienadzwyczajny więc w sumie nie mamy do tego większej motywacji Grinning
Ok dzięki Smiling
Z tymi targami to chyba tak jak wszędzie , coraz mniejszy wybór wszystkiego .

Ja osobiście zacząłem jakiś czas temu głównie dzięki twojemu darowi zajawiania ludzi grami Grinning odkopałem swoje stare kardridże i sukcesywnie staram się powiększać bibliotekę gier na pegaza i NES . Niestety jakieś sensowne pozycje są praktycznie nie do dostania na giełdach staroci , pchlich targach .
Co i tak nie zmienia faktu że czapka z głów za to co robisz pod względem profesjonalizmu i charyzmy .