Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukanie tytułu gry o złodziejach.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Ostatnio próbuje sobie przypomnieć i znaleźć grę w której było się złodziejem na początku drobnym potem składało się ekipe i robiło większe akcje. Pamiętam że jest tam misja w której musimy ukraść złote rękawice bokserskie inna jeszcze była o wykradzeniu chyba rzadkiej rośliny w budynku prawie nie do przejścia bo wszędzie są kamery. Gra ma kolorową i trochę komiksową grafikę poza napadami można było kupować lepsze wytrychy sprzedawać u pasera właśnie skradzione rzeczy a główną misją (tak mi sie wydaję bo nigdy jej nie przeszedłem) był skok na bank a głównym bohaterem był z tego co pamiętam wyluzowany koleszka podobny do ace venutry. Jeszcze się kupowało lepsze wozy które potem używaliśmy do napadów i w sumie różniły się one tylko ilością miejsc dla ekipy przez co wiadomo można było zabrać więcej ludzi na napad. 

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Biorąc pod uwagę tematykę gry oraz jej kreskówkową grafikę, wydaję mi się, że możesz mówić o grze The Sting!, w Polsce znanej jako The Sting! Kariera Gangstera. Sam nie miałem z nią styczności, przez co nie mogę zweryfikować struktury misji, ale szybki rzut okiem na opisy umieszczone w sieci potwierdza odwiedzanie pasera oraz kompletowanie drużyny do napadu.