Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Monitor 24 czy TV 32? Budżet 600zł.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przybieram się do wymiany monitora, na którym grałem na PS3 i teraz gram na PS4. 
Obecnie posiadam BenQ GL2250, ma on 21,5 cala, kupiłem ponad rok temu właśnie taki rozmiarowo, bo na większy nie miałem miejsca. Ten monitorek jest na prawdę fajny i nie mam mu nic do zarzucenia, ale jako że pojawiło się trochę wolnego miejsca, zwyczajnie chcę zainwestować w coś większego. 
Tutaj pytanie: Jaki monitor 24 cale wart jest uwagi w budżecie do 600zł? Czy za tę kwotę lepiej zainwestować właśnie w monitor 24 czy już w TV 32 cale? 
Będę bardzo wdzięczny za porady.
Za tą cenę to tv nie kupisz, sam wymieniałem parę miesięcy temu i do w miarę dobrego tv 32" to absolutne minimum ten 1-1,2tys.
Oczywiście mówię tu o full hd, tu od paru lat hd ready straciło sens, więc jak koniecznie chcesz wymieniać to celuj w ten monitor, albo rozsądniej będzie jak dozbierasz trochę i zainwestujesz w tv, który jest rozsądniejszy z takimi rozmiarami pod konsolę Smiling