Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokój gracza - Shagy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam 
Od jakiegoś czasu przykładałem się do założenia tego tematu i w końcu jest :P
Jako, że gry to nie moje jedyne hobby, na półkach leży sporo nie growych rzeczy, których po prostu nie uwzględniałem na zdjęciach Winking
Moją pierwszą konsolą była PS3 (która aktualnie znajduje się w mieszkaniu studenckim stąd jej brak na zdjęciach) zakupiona niedługo przed premierą PS4. Posiadam również PSV (aktualnie się kurzy), a także WiiU i N3DS które są moimi głównymi maszynkami do grania.
Nie posiadam w swojej kolekcji żadnych starszych sprzętów, a także bardzo kolekcjonerskich przedmiotów związanych z grami.

Tak prezentuje się główna półka:

[Obrazek: 28506.jpg]
[Obrazek: 28508.jpg]
Od lewej strony: N3DS, WiiU, PS4 oraz jedno wolne miejsce na przyszłe konsole Winking
Żadna kolekcja nie może obejść się bez amiibo, więc i w mojej znalazło się ich parę, a mianowicie: Squid, Princess Peach, Samus, Zero suit Samus, zielony włóczkowy yoshi oraz Wolf Link.
Oprócz 2 padów do PS4 i 2 do PS3 w posiadaniu mam również WiiU Pro controller oraz 3 pady od Gamecube (fioletowy, srebrny i pomarańczowy) do grania w SSB.
Telewizor 42 cale, wszystkie kable pochowane i ukryte za szafą. 

A tak miejsce, z którego się gra:

[Obrazek: 28507.jpg]

Nad telewizorem podwieszana półka z grami, filmami, książkami, LEGO i Kermitem :P

[Obrazek: 28510.jpg]

Jeśli chodzi o same gry nie mogę pochwalić się jakąś pokaźną kolekcją. Nie wszystkie tytuły zostały do końca ograne i pewnie nigdy nie uda mi się być na bieżąco z nowościami.
Posiadam kilka kolekcjonerek: Wiedźmin 3, Bravely Second, Mario Kart 8, TLoZ Twilight Princess, oraz Fire Emblem Fates.
  

[Obrazek: 28511.jpg]
[Obrazek: 28513.jpg]

Od jakiegoś czasu zacząłem czytać komiksy i kolekcja systematycznie się powiększa Winking

[Obrazek: 28518.jpg]

Jako, że nie gram na PC i korzystam z niego głównie do przeglądania internetu nie jest to najwydajniejsza maszyna :P
Przymierzam się do zakupienia porządniejszej klawiatury. Aktualna miała być chwilowym zamiennikiem, jednak zagościła na trochę dłużej. Grinning

[Obrazek: 28515.jpg]

We wnęce jest jeszcze nieurządzony kącik do czytania książek, komiksów, pogrania na przenośnej konsolce lub pogrania w planszówki.

[Obrazek: 28517.jpg]

W przyszłości przewidywane są jeszcze zmiany w pokoju, więc temat będzie uaktualniany Winking
Czekam na opinie i jestem otwarty na krytykę.
Bardzo podoba mi się ten porządek i harmonia Smiling
Twój pokój wygląda, jakby nikt w nim nie mieszkał. Przyznaj się, długo sprzątałeś? Nie masz żadnej flagowej serii, którą kolekcjonujesz? Tak ciężko się dopatrzyć, oświeć jeślim ślepy. Za Kermita daje plusa, bo jest naprawdę świetny. Powodzenia przy dalszym chomikowaniu.
W pokoju staram się utrzymywać porządek, oczywiście przed zrobieniem zdjęć było wysprzątane, ale nie wpłynęło to w żaden sposób na to jak wygląda Winking Co do serii, które kolekcjonuje, to takich nie mam, ale do ulubionych zaliczyłbym raymana (moja przygoda z grami zaczęła się od drugiej części) :P
Co do Kermita to ma prawie metr wysokości i udało mi się go okazyjnie kupić na targu. Grinning
KERMIT JEST NAJLEPSZY   Warp Speed