Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam Serdeczenie :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Moi Drodzy! Z tej strony KusokPL z firmy Plexmet :-) Na prawdę na imię mam Piotr. Na co dzień zajmuję się budowa maszyn (w tym drukarek 3d i maszyn cnc), drukiem 3d oraz wycinaniem i grawerowaniem cnc, a po godzinach jestem fanem gier retro. Głównie kolekcjonuję gry na kasetach na C64 oraz big boxy gier PC z lat 90-tych - głownie jestem fanem serii Command&Conquer (Nie mam ich w oryginale za wiele, ale szukam), Diablo (tu szukam Diablo 1 i Hellfire) i Dungeon Keeper(mam wszystkie), a z konsoli zbieram gry na Famicoma i NES`a (jak by ktoś coś miał proszę o kontakt). Życzę wszystkim, aby Arhn.eu przynosiło im tyle dobrych wspomnień i wesołości co i mi.
O ile się nie mylę to ty załatwiłeś automat dla Archona? Świetny pomysł, ten medal i breloczki są piękne Grinning
Trudno było przekonać szefostwo do zrobienia tego? (chyba że to ty jesteś tam szefem).

Witam serdecznie na forum Smiling
Hej, no trudno by było przekonać szefostwo na pewno, ale mam to szczęście, że to ja jestem właścicielem firmy Plexmet i jedyne co musiałem zrobić to zmusić siebie, żeby w wolnym czasie ruszyć tyłek i zrobić dla Was coś fajnego :-) Ale było warto, bo są to bardzo fajni ludzie i łączy nas wspólna pasja :-) Jak będzie trzeba to mam w głowie jeszcze inne pomysły na gadżety :-)
Z chęcią zobaczyłbym materiał wideo (o ile to nie jest problemem) z pracy nad materiałami 3D z kilkoma fajnymi szczegółami na temat druku 3D. Smiling
Myślę o całym kanałem z majsterkowaniem i zabawami w 3d. Tylko z czasem ciężko ostatnio, bo na chleb zarabiać trzeba :-/