Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Trading pokemonów DP/BW/B2W2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy da się tradować pokemony pomiędzy Diamond i Pearl a Black (2)/White (2)? Gdzie można jeszcze kupić te wersje Poków? Widziałem parę egzemplarzy Black i White na allegro, ale nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić z oficjalnej dystrybucji... Jeśli jeszcze się da :E
Można przenieść (w jedną stronę ) pokemony z gier diamond/pearl/platinum do black/white/2, żeby do zrobić potrzeba dwie konsole (ds i/lub 2/3ds). Można bez problemu wymieniać się między grami z tej samej generacji (d/p/pl) (b/w/b2/w2). Obecnie gier diamond pearl platinum nie znajdziesz w sklepach, a black/white/2 zdarzają się coraz rzadziej. Pozostaje allegro.
Zamówiłem sztukę na allegro z tej aukcji: http://allegro.pl/pokemon-white-2-3xa-no...99821.html . Mam nadzieję, że nie podróbka :P Podobno wystarczy sprawdzić, jak wyryte jest logo nintendo i jak dokładnie naklejona jest naklejka z grą...
Sprawdzenie oryginalności geir na DSa jest bardziej skimplikowane, ale ten egzemplarz jest prawdziwy bo widać nintendowski pasek na folii.