Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: You Have to Win the Game-recenzja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
You Have to Win the Game - to darmowa gra na Steama dla milośników gier retro.Gra ma 2 rodzaje kampani:classic i extra spicy.
Kampania extra spicy to zremixowana kampania zwykła.Do wyboru mamy również 3 tryby gry:classic,YOLO mode i cat dlc.
Na szczególną uwage zasługują 2 ostatnie tryby.Tryb YOLO mode pozbawia nas wszystkich checkpointów a cat dlc
daje nam możliwość grania kotem i 9 żyć (co jest dla mnie nie zrozumiałe bo w grze wogóle nie giniemy).
Dzięki temu gre możemy przechodzić aż 6 razy.
Sam ekran gry stylizowany jest na stary ekran automatowy.Gra posiada bardzo ładną 8-bitową grafike.
Co do ścierzki audio do nie mam jak się do niej odnieść bo jej brak co według mnie w grze jest karygodne.
Podczas gry będzie towarzyszyć nam wyłącznie cisza.Na pochwałe zasługuje proste i intuicyjne sterowanie.
Gra obsługuje również kontrolery co usieszy napewno graczy konsolowych.Według mnie gra jest napewno warta sprawdzenia.
                                                                                                                  Cancer