Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Need For Speed (2015) [PC/PS4/XO] Recenzja FoXa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ten NFS (2015) ma coś czego inne NFSy mają. Po prostu nie stara się być Pseudo filmem akcji, nie udaję pseudo symulatora, oraz nic w nim nie jest naciągane. Jest to za co polubiliśmy serię, czyli tuning i wyścigi uliczne. To jest i było najważniejsze dla ulicznej serii Need for Speed, co prawda tuning nie jest jakiś wybitny i dalej z U1 i U2 jest lepszy. Ale widać że seria zmierza w dobrym kierunku, i oby tego nie spierniczyli.
Moge śmiało napisać, że to jeden z lepszych NFS w jakie mi przyszło zagrać ostatnimi laty. Przeszedłem go od A do Z, tak pseudo symulator czyli Sift 1 i 2 przeszedłem mocno zniesmaczony, a takiego RUNA nie skończyłem bo filmowość po prostu tam nie pasowała!! oraz widać było że została wepchana tam na siłę.
Myślałem że będzie gorzej ale jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. A to że gra dostaję tylko ocenę Dobrej, to zasługa stałego połączenia z siecią które EA narzuciło, no i samo rozwiązanie więcej przynosi szkód niż pożytku, kto grał ten wie o czym piszę.
Poniżej zapraszam na moją recenzję z tej gry.