Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Podręczny player youtube'a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem wszystkim
napisałem malutki program do oglądania filmów z yt. Pomysł wziął się stąd, że często, kiedy pracuję przy komputerze, chciałbym np. posłuchać jakiegoś ulubionego teledysku tylko czasem spoglądając na niego albo potrzebowałbym zrobić coś w jakimś programie według poradnika, ale nie mam ochoty przełączać się między oknem przeglądarki a danego programu. Zastosowań widzę sporo, ale pewnie ktoś jeszcze coś wykombinuje. Sam bajer polega na tym, że okno tego playera cały czas jest na wierzchu, lecz jednym kliknięciem możemy to zmienić. Oprócz tego dodałem możliwość schowania części playera tak, aby słyszane było tylko audio (można wykorzystać kiedy słuchamy muzyki lub jakiegoś audiologa). 
Niżej zamieszczam screen i link do pobrania, w folderze zamieściłem plik readme z krótką instrukcją. Chciałbym dalej rozwinąć ten malutki program, jest parę rzeczy, które chciałbym zmienić czy poprawić. Zauważyłem, że przez wykorzystanie wtyczki z flasha mój program nie obsługuje 60 klatek na sekundę, jednak jak znajdę trochę wolnego czasu i chęci to postaram się z tym uporać. Zamieszczam to jako ciekawostkę lub jeżeli ktoś chciałby z tego korzystać. Mile widziane uwagi i napotkane problemy. Winking
[Obrazek: VpY37b.png]
Link: http://www.mediafire.com/download/6rgri5...Player.zip
Świetny program. Też zawsze miałem problem z oglądaniem i robieniem innych rzeczy na komputerze. Żadnych problemów z programem nie miałem. Jedyną rzeczą, która może trochę przeszkadzać jest to, że nie można zmienić rozmiaru okna. Program na pewno przyda mi się nie raz.
W planach mam dodanie wybór rozmiaru okienka, które chciałoby się otworzyć, najpewniej będą 3, czyli duży, średni i mały. Miałem pomysł, żeby okno można było skalować samodzielnie do własnych potrzeb, ale widzę problemy z utrzymaniem proporcji 16:9, więc raczej zrobię te 3 opcje. Winking