Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: HALO: Combat Evolved Anniversary (2011) [X360]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przede wszystkim Halo: Combat Evolved Anniversary to nie jest REMAKE!! A już tym bardziej HD. W filmiku wyjaśniam, jakie są różnice między HD, Remake a Remasterem. I tak na dobrą sprawę tego się trzymajmy, mam nadzieje, że dla wielu z was ten filmik, będzie dobrym wytłumaczeniem jak powinien wyglądać remaster, jakie zachodzą różnice między tymi stwierdzeniami.  Oczywiście nie obejdzie się bez samego komentowania Halo: Combat Evolved.
Samo pojęcie REMASTER wyjaśniam  w bardzo prosty sposób tak aby każdy zrozumiał Winking, podkreślam to ponieważ przeglądając filmiki z YT nawet najlepsi się z tym mylą (matko boska częstochowska!!).
Rozumiem NOOB taki jak ja żeby się pomylił, ale ktoś kto już „profesjonalnej podchodzi do sprawy” wali taki błąd.  Nazywając Combat Evolved Remaki’em…….
To właśnie skłoniło mnie do zrobienia tego filmiku. Mam nadzieje że będzie się podobał i jak zawsze skromnie zachęcam do subskrybowania mojego kanału.

Dzięki za obejrzenie Winking.