Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z Playem 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ! Mam problem z moim Playstation 3,normalnie środkowy przycisk na padzie uruchamia konsole, a moja konsola w ogóle nie reaguje na to. Pady uruchamiają się dopiero jeśli uruchomię konsolę przyciskiem, a pada podłącze kablem USB do konsoli. Drugim problemem jest brak wykrywania sieci, konsola nie wykrywa Wi-Fi. W domu jest internet, laptop oraz telefony używają Wi-Fi codziennie. Konsola to model Super Slim.
Co do pada to słyszałem, że podróbki tak miewają, że nie potrafią włączyć konsoli, albo robią to z opóźnieniem.

Jeśli chodzi o Wifi to spróbuj konsolę wysunąć z szafki, na bardziej otwartą przestrzeń.
Pady są oryginalne,oba nie działają poprawnie. Co do Wi-Fi,konsola nie stoi w szafce ale na szafce ale spróbuje Smiling Tym bardziej się dziwie,ponieważ jeszcze pare dni temu wszystko było OK, konsola chodziła bardzo dobrze, internet był a pady uruchamiały konsolę normalnie Fffuuu . Jeszcze coś mi się przypomniało. Niedawno konsola bzikowała, po kilku minutach od uruchomienia zacinała się na amen, nic nie działało, ani pady ani nawet przycisk na konsoli  It Is A Mystery Dopiero odłączenie konsoli od prądu skutkowało :/
jest to wersja fat czy slim?
Konsola to model Super Slim.