Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Willkommen!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Kuba. Jestem 15-letnim introwertykiem, który stereotypowe wieczorki z książką i herbatą z powodzeniem zastępuje sesjami w World Of Warcraft(na którego wydaję swoje ostatnie oszczędności), a także od niedawna samotnymi spacerami z Pokemon Go. Moje hobby to oczywiście gry wideo, ale także gra w piłkę nożną i od niedawna nauka programowania w C++. Jeśli chodzi o moje życie gracza to posiadam dość mocnego peceta, który zastępuje mi nextgenową konsolę, a także PSP z zepsutym napędem UMD i Playstation 2 w niemal idealnym stanie, które to wykorzystuję głównie do mashowania w gry z serii Guitar Hero i Rock Band. Jestem w nich dość słaby, co jednak nie odbiera mi przyjemności z gry. Lubię pisać, więc być może za jakiś czas będziecie mieli okazję przeczytać jakiś tekst spod mojego pióra(czy może raczej mojej klawiatury), ale jestem też bardzo leniwy, więc zobaczymy.