Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Odgadnij zagadkę i zgarniaj przedmioty !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Nie chce sprzedawać przedmiotów bo nie zależy mi na kasie.Więc wszystko co tutaj napiszę jest kompletnie za darmo.Jedyny warunek to odgadnięcie zagadki.Nie będą mocno trudne, będę pisać kategorie zagadki.Dziennie będą zazwyczaj 2 zagadki, nie będę pisał o jakiej godzinie.Jedna osoba nie może odgadnąć zagadki 2 razy w jednym dniu.Po odgadnięciu zagadki wybierasz jeden artefakt i dwa pozostałe przedmioty.Rozumiem to że będę konkurencją dla tych co sprzedają przedmioty lecz oni przecież też mogą wygrywać.Nie będę miał też niektórych przedmiotów więc raczej ludzie nadal będą u was kupować.Jeśli macie jakieś pytania piszcie na mój numer gg : 10539900 bądź zadzwońcie na skype : Misiekqq123

Unikalne przedmioty :
Hermes Boots x1 - Sprawiają że możesz biegać szybciej
(na stanie 3)
Harpoon x1 - Broń dystansowa zadająca 15 dmg
(na stanie 1)
Shiny Red Balloon - Możesz skakać wyżej
(na stanie 1)
Life Cristal x2 - Dostajesz dodatkowe serduszko życia
(na stanie 0)
Band Of Regeneration x1 - Twoje zdrowie się regeneruje
(na stanie 1)
Cloud in a bottle x1 - Możesz skakać podwójnie
(na stanie 4)
Blue Phaseblade x1 - Miecz zadający 21 dmg
(na stanie 1)
Band of starpower x1 - Twoja mana się regeneruje
(na stanie 3)
Vilethorn x1 - Różdżka strzelająca zaroślami (dmg 8)
(na stanie 1)
Breathing x1 - Rurka przez którą możesz oddychać pod wodą
(na stanie 3)
Musket x1 - Broń dystansowa zadająca 14 dmg ( wymaga kul)
(na stanie 1)
Light's bane x1 - Miecz zadający 16 dmg
(na stanie 1)
Shadow Scalemail x1 - Pancerz z obroną 7


Pozostałe :
Copper Bar x50
(na stanie 2)
Demonite Bar x20
(na stanie 4)
Meteorite Bar x15
(na stanie 3)
Shadow Scale x 50
(na stanie 2)

Tak więc pierwsza zagadka (zwierzęta) : Waży około 5000kg, je rośliny chociaż wkurzony może zaatakować człowieka.Ma także duże uszy. Co to za zwierze ?

Ten kto napiszę odpowiedź niech piszę od razu co chce PAMIĘTAJ ŻE WYBIERASZ JEDEN UNIKAT I DWA POZOSTAŁE PRZEDMIOTY.
Jeśli odpowiedź będzie zła użytkownik nie dostanie odpowiedzi i nie ma możliwości napisania po raz drugi w tym dniu.
Słoń :P Harpoon bitte Grinning (nie wiem czy skumałem Grinning)
Roach napisał(a):Słoń :P Harpoon bitte Grinning (nie wiem czy skumałem Grinning)

Dobra odpowiedź Smiling.Musisz podać jeden przedmiot z działu Unikalne i 2 przedmioty z działu pozostałe Smiling Napisz na gg (10539900) lub zadzwoń na skype (misiekqq123)
już napisałem na GG ale cię nie ma :]
EDIT: Pomyliłem gg Grinning
Niestety nie mogę dalej tego organizować ponieważ moja postać jakimś cudem została usunięta.Proszę o usunięcie tematu ; / Ale za to teraz będę sprzedawać wszystko lecz za bardzo małą cene