Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: GameBoy DEV PACK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No cześć Grinning

Jako, że to jest mój pierwszy post, parę słów wstępu: Arhn.eu na youtubie oglądam od dawna, ale nigdy się jakoś specjalnie nie zagłębiałem w społeczność, więc postanowiłem to zmienić. I oto jestem :>

Jako, że pewnie niejeden z was chciałby spróbować swoich sił w tworzeniu gier na gameboya, wrzucam tu paczkę narzędzi developerskich, którą skompletowałem co prawda dla gbforever.pl, ale co tam - może komuś tutaj się przyda Grinning
Dlaczego zebrałem te narzędzia w jednej paczce? Otóż często podczas szukania materiałów związanych z czymś starym, takim jak gameboy, zamiast szukanej strony znajdziemy napis "404 - not found".

W archiwum znajduje się trochę programów, oraz plik tekstowy z opisem ich funkcji.

http://www.mediafire.com/download/wz6y2n...V_PACK.rar
Hej! Dzięki! W sumie to niedawno zastanawiałem się nad zabawą w pisanie na GB/NES. Ułatwiasz mi zadanie Grinning
(04-09-2016, 13:49)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Hej! Dzięki! W sumie to niedawno zastanawiałem się nad zabawą w pisanie na GB/NES. Ułatwiasz mi zadanie Grinning

Nie ma za co Grinning

Swoją drogą pierwszy post i już mi mój mistrz w sztuce retro odpisał Grinning
Patrzyłem poradnik na temat pisanie gier na NES-a(mały offtop) w C++#. Koszmar...