Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Crash Bandicoot 2- Recenzja FoXa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Activision za cholerę nie odda swojej marki, oni wola ją zaszufladkować niż sprzedać innemu developerowi. Podobnie było i jest dalej z LOK: Blood Omen z 1997 roku.
Crash 1 i 2 to według mnie dwie najlepsze odsłony, pamiętam jak widziałem jedynkę, a dwójkę jak recenzowali na C+ w programie "Cyberia"
Wtedy miałem opad szczeny, bo na recenzję poświecono nieco ponad cały odcinek. A pamiętam jak w 1997 roku na giełdach komputerowych, były stoiska z tą grą i zachęcano do kupna PlayStation wraz z tą grą. Bo przecież wtedy nie było jeszcze centrów handlowych, a widok TV CRT i odpalanego Crasha był widokiem nie do zapomnienia. Pamiętam ten MEGA HYPE na grę, dziś tak już nie ma. Bo i dobrych platformówek brak, a jak już wyjdzie to ogram w mgnieniu oka.
ktoś kto zna serię Uncharted a nie zna Crasha, to ma poważną lukę i wypadało by nadrobić zaległości.
  Według mnie Crash Bandicoot 2 to najlepsza odsłona gry, ale to tylko moje zdanie. Poniżej moja recenzja, może kogoś zachęci do zagrania.


Polecam 10 ciekawostek ze wspomnianej gry Winking