Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć


Jestem Bartek, ale posługuję się nickiem Ravvy. Oczywiście, bardzo lubię materiały archona, ale oprócz tego śledzę uncle mroowę, ichaboda, nrgeeka, czy bananowego janka. Najbardziej lubię RTS-y (zwłaszcza starcrafta 2 - kiedyś śledziłem turnieje) i platformówki 3D. Jestem posiadaczem wii i peceta. Oprócz tego interesuje się mtg , tworzeniem różnych historii i grą na instrumencie :>
Siemasz Bartek! Wolisz Starcrafta od WarCrafta? Smiling Bierzesz udział w turniejach MtG? Na jakim instrumencie grasz?
Ciężko mi zestawić te dwa RTS-y. Warcraft ma lepszego singla, multi równie dobre, ale chyba wolę starcrafta 2 - po prostu o wiele więcej się w niego zagrywałem i bardziej przypada mi rozgrywka opierająca się bardziej na makro, a nie mikrozarządaniu. Na pewno obie gry są godne polecenia.

Co do mtg, to grałem na tzw. "turniejach dla początkujących", które odbywały się w "jaskini trolla" w moim mieście. Jednak jaskinia została zamknięta, a  ja gram o wiele mniej i raczej towarzysko z kolegami Smiling

Jeśli chodzi o instrument to gram na ukochanej gitarze elektrycznej, najwięcej gram power metalu, bo to mój ulubiony gatunek muzyczny. Chociaż jestem otwarty na różne rodzaje Smiling