Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Oddam] Cześć PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

Mam trochę działających części ze starego komputera i nadszedł czas żeby je wyrzucić, jednak może śmietnik to nie najlepsze miejsce dla nich a Twój komputer! Zdaje sobie sprawę że ich wartość jest praktycznie zerowa, dlatego oddam je za darmo, super byłoby gdyby zainteresowana nimi osoba zapłaciła za przesyłkę.

Są to następujące rzeczy:

[Obrazek: XGnWilx.jpg]
  • Płyta główna MSI KT4V-VIA z procesorem Amd Athlon 2000+
  • Karta graficzna Radeon 8500 (chłodzenie nvidii niech Was to nie zmyli Smiling
  • napęd DVD na IDE
  • turbo zasilacz z czarnej listy mustanga
  • stacja fdd
  • dysk 40gb
  • karta sieciowa realtek
  • gdzieś znajdzie się do tego także RAM (ciężko mi powiedzieć teraz ile go dokładnie było, 512 albo 512 + 256
  • ciastka nie wchodzą w skład przesyłki bo zdążyłem je zjeść :P
Jeżeli przydadzą się komuś takie części do jego retrokomputera (wiem że to nie takie turbo fajne retro) - napisz do mnie i dogadamy szczegóły wysyłki. Najchętniej wysłałbym wszystko w jednej paczce, ale jeżeli znajdą się chętni na różne rzeczy to mogę pakować osobno i wysyłać Smiling
Ja w sumie byłbym zainteresowany, przygarnąłbym taki zestawik. W sumie to mam trochę luźne plany i raczej na przyszłość, jak ktoś ma bardzo realne plany na coś konkretnego to przepuszczam Smiling
To może poczekamy do następnego weekendu - jeżeli nikt więcej się nie zgłosi to dogadamy sobie kwestie wysyłki Smiling