Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ave!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów!

Krótko o sobie - Urodzony w latach 80', wychowany na automatach arcade w salonach gier, atari 65xe oraz Pegasusie.

Wewnętrznie tęskniący za czasami, gdzie grafika nie miała większego znaczenia, a przemysł growy nie był biznesem i wyścigiem deweloperów. Tutaj też ciekawostka dla najmłodszych - nie było internetu oraz DLC Smiling Liczyła się tylko fabuła i dobra zabawa, a nie achivmenty, żeby chwalić się wirtualnym kolegom.
Choć mam już swoje lata to doskonale pamiętam jak po szkole rzucało się plecak i beztrosko zbierało jabłka Crashem na szaraku! Smiling

Raczej nie jestem kolekcjonerem, ani super retro graczem - po prostu gram i sprawia mi to frajdę Smiling

Ulubione tytuły / serie:

PC (nieco stare, bo od lat gram na systemach PlayStation): Głównie RPG, strategie i gry ekonomiczne, ale najbardziej błogosławię ludzi, którzy przyczynili się do powstania Baldur's Gate 2, Heroes of Might and Magic 3, RollerCoaster Tycoon, Worms Armagedon, Diablo 2

Konsole: Uwielbiam bijatyki i slash'ery, ale równie chętnie pogram w RPG lub platformówki. Ulubione serie: Tekken, Mortal Kombat, Assassin's Creed, God of War, Uncharted, Darksiders, Kunio Kun, Pokemon, Tony Hawk, Patapon, Chrono Cross - kolejność przypadkowa Smiling Nie lubię strzelanek, może dlatego, że ich "nie czuję" i kompletnie nie potrafię w nie grać - tym bardziej na padzie.

O arhn.eu dowiedziałem się ok. rok temu od kolegi z byłej pracy, który jest psychofanem PSXa. Wtedy niemal jednym tchem oglądałem wieczorami, dzień po dniu wszystkie materiały kanału na YouTubie.

Dziś oficjalnie postanowiłem dołączyć do forum, AVE!
Witam na forum nowego użytkownika, widzę jak na to forum staż grania całkiem długi. Jeśli chodzi o chociażby Heroesów 3 czy Wormsy Armageddon to co jakiś czas można się umówić na wspólne granie (nawet ze mną, kocham te gry <3 ). Tak więc zapraszam na shouta czy do tworzenia tematów/komentowania i życzę dobrej zabawy Smiling