Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: River City: Tokyo Rumble - podgląd 106
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio na kanale arhn.eu pojawił się film dotyczący gry River City: Tokyo Rumble

Jako, że od czasu pegaza jestem wielkim fanem Kunio i spółki postanowiłem założyć ten temat (ba, i chyba natchniony założyć konto na tym forum Smiling

[Obrazek: river-city-100x65.jpg]

Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja tłukł się z kolegami przy okazji grając w piłkę, kosza, hokej, siatkówkę, brał udział w olimpiadzie lub po prostu... tłukł się reprezentując barwy Nekketsu? Smiling

Macie może oryginalne gry z tej serii od Technos?
Ja głównie w piłkę za młodego. Więc Nekketsu Soccer League było zdecydowanie moją ulubioną częścią na "Pegazie". Wiele lat później dowiedziałem się, że NES-owe "Nintendo World Cup" to też pośrednio część serii co było dla mnie dużą niespodzianką, bo za młodu byłem przekonany, że "Goal 3" ani jego sportowi bracia nigdy Japonii nie opuścili i gadali tylko po japońsku Winking
Ja z gier sportowych najbardziej lubiłem uliczną koszykówkę, jednak nie była tak popularna wśród moich kolegów jak Goal 3 i wydawała się trudna dla kogoś, kto grał w nią pierwszy raz. Uwielbiałem też olimpiadę i nawalankę 2 vs 2 (nie pamiętam w tej chwili tytułu, ale była to ostatnia z odsłon serii na NESa, chyba z 1998 roku). W Goal 3 każdy zawodnik z Nekketsu oraz kapitanowie i charakterystyczne postacie z innych drużyn miały nawet nadane przeze mnie ksywki - z reguły nawiązywały do wyglądu, bądz super-strzału.
Mam oryginalny cart z siatkówką na gameboya, a Ty drogi Archonie jakie masz gry z tej serii w swoich zbiorach? I na jaką platformę?