Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hejka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim !

Jestem graczem urodzonym w '94. Moja pierwsza styczność z grami to oczywiście Pegazus, który był moją pierwszą i równocześnie ostatnią konsolą w życiu. Jeden kolega na osiedlu miał też komputer, ale nie pamiętam już dokładnie co to było. Łupaliśmy na tym w Lemingi po kilkanaście godzin.

Potem stałem się zagorzałym PC-towcem i moim życiem zawładnęły m.in. takie tytuły jak Gothic, Warcraft 2, Diablo 2 oraz wiele wiele innych. Ogólnie najwięcej zawsze grałem w RPG i jest to do dzisiaj mój ulubiony rodzaj gier. Zagłębiłem się w nie tak bardzo, że do dziś grywam w klasyczne RPG takie jak D&D, Warhammer, Zew Cthulhu czy chociażby rodzimy Wiedźmin Gra Wyobraźni (jest tego oczywiście o wiele więcej).

Arhn.eu oglądam już od jakiegoś czasu no i dość długo miałem zamiar założyć konto na tym forum. Dziś nadszedł ten dzień! Uciekanie przed nauką lub kolejnym projektem na uczelnię potrafi jednak zdziałać cuda :P.