Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Retro PC Games: MDK (1997) [PC/PS1]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ludzie piszą że nie rozumieją fenomenu gry, wystarczy przeczytać poniższy tekst aby zrozumieć+ obejrzeć moją recenzję. No i Wszystko stanie się jasne.
Dziś gierka dosyć prosta, najśmieszniejsze jest to że nasza postać była spritem 2D na ekranie, a wszystko inne w 3D.
Wiec można napisać że CURT został poszkodowany, bo jedyny z całej gry został stworzony w 2D. Aczkolwiek sama gra bardzo fajne nawiązuję do obcych, miło ją wspominam i od czasu do czasu chętnie do niej wracam.
MDK miałem na płytce z gierkami, potem miałem oryginał i to na niej przeszedłem całą grę. Ahh to były czasy, dziś gry są całkiem inne, a szkoda bo mogli by zrobić MDK3.
Jedynka rozwalała system poziomami lokacji, klimatem, oraz niesamowitym designem. Byli tacy którym to się nie podobało, ale z pewnością ja należę do tych którzy byli zachwyceni wariactwami twórców. Zapoznać się z tym tytułem naprawdę warto, bo gra wciąga jak ktoś lubi nietypowe gierki, MDK z pewnością do tych nietypowych się zalicza.



Jeżeli ci się podobało, nie zostawiaj łapki w górę (nie interesują mnie), po prostu zostaw po sobie ślad (komentarz), zostaw suba i oglądaj kolejne recenzję z ciekawych gier.