Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Praktyki na terenie Wrocław-Opole-Katowice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka,
moja szkoła bierze udział w pewnym projekcie, w skrócie uczniowie, którzy biorą w tym udział muszą odbyć miesiąc praktyk w wybranym przez siebie zakładzie pracy. Interesuje mnie wszystko co jest związane z grami komputerowymi, myślałem na jakimiś studiami growymi, raczej indie, bo branża AAA mnie nie interesuje, tak samo gry mobilne. Próbowałem już załatwić w The Farm 51, ale na chwilę obecną nie przyjmują praktykantów, trochę słabo, bo info o tym od nich dostałem w bardzo późnym momencie i muszę szukać dalej. Dectructive Creations prowadzi według mnie strasznie głupią politykę, jeżeli chodzi o kontrowersyjność wydawanej przez nich treści. Techland zbytnio mnie nie interesuje, myślałem nawet nad cdaction, ale jak próbowałem z nimi kiedyś pokorespondować, to nie dostałem żadnej odpowiedzi na maila. Orientuje się ktoś czy są może jakieś firmy związane z gamingiem na obu śląskich i opolskim? To niekoniecznie musi być studio growe lub redakcja, ale stanie przez miesiąc przy alejce z grami w media expert to nie to co szukam. Zależy mi na tym, żebym jednak się czegoś nauczył na tych praktykach i żebym rzeczywiście coś tam zrobił, kolejnego miesiąca w serwisie komputerowym nie wytrzymam, bo zanudzę się na śmierć. Z góry dzięki wielkie za pomoc. Kissing