Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z ekranem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Otóż nalozylem folię Hori na dolny ekran i po 1 godzinnej grze w Zeldę widać rysy na folii od rysika, więc nie wiem co byłoby po tygodniu ciągłego grania rysikiem. Jak myślicie, jest to wina rysika czy folii?
Raczej folii jeżeli używasz oryginalnego rysika (chyba, że jest jakoś szczególnie zużyty i przez to zaostrzony). To prawdopodobnie nie była oryginalna folia Hori, bo one nie mają takich problemów.
Folia zawsze bardziej czy mniej będzie się rysowała - jest dosyć miękka w porównaniu z pokryciem ekranu. Pytanie czy te rysy przeszkadzają Ci w grze, jak bardzo są widoczne. Jeśli niezbyt, to bym się nie przejmował i raz na jakiś czas wymieniał folię. Pytanie też, czy ta folia Hori to faktycznie Hori, bo ich produkty są podrabiane na potęge.
Właśnie pod innym kątem normalnie porusza się rysikiem bez żadnych cięć, więc moze być zużyty. Lecz nie moge znaleźć oryginalnych rysików,  a z podróbkami niestety nie wiem jak jest.
Właśnie nie wiem czy mam oryginalną folię.  Kupiłem na Allegro :/
A mieliście może doczynienia z typowymi rysikami np. z Allegro? Różnią się czymś od oryginalnych?