Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Poszukiwana stara gra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka naklejka, pamiętacie może taką starą grę gdzie się jeździło takimi małymi elektrycznymi samochodami? Jedyne co pamietam to że na mecie był zjazd do takiego tunelu gdzie sie ładowało samochodzik. Pamięta ktoś coś takiego?
Re volt?
Podałbyś/Podałabyś wiecej szczegółów: Ramy czasowe, Typ grafiki itp.
Obstawiałbym Stunt GP (jeśli mnie pamięć nie myli, był tam motyw z ładowaniem pojazdów)
Dokładnie Stunt GP :Grinning Dzięki
Prawdopodobnie chodzi ci o grę Stunt GP albo Big Scale Racing - mam nadzieję że pomogłem Winking
O boże, dzięki za przypomnienie o Big Scale Racing Heart
To teraz może ja ..... mam mega zagwozdke oglądam gameplaye wszedzie gdzie się da i nigdzie nie trafilem na starą gierkę którą dostałem do mojego pierwszego kompa na przełomie 1997 /98r. Była to samochodówka o tematyce hot rodów , klimat menu i oprawy graficznej bardzo podobny do motocyklowego "Road Rash" (jeśli ktoś pamieta) lecz gra była o samochodach, w menu startowym było widać rozwalony garaż w którym stała nasza fura, żeby zagrać trzeba było wejść do obskurnego kibelka w którym były różne tryby gry. Autem którym jeżdziło się na początku było coś podobnego do starego Cadillac'a z płomieniami na bokach . Trasy nie były płaskie miały różne pętle itp ....
Za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry .... szukam jej wszędzie. Słucham wszystkich podpowiedzi Grinning