Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Elo! :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka jestem Filip, w internetach znany jako Hesos mam 17 lat, jestem uczniem technikum informatycznego i interesuję się grami odkąd pamiętam, bardzo lubię gry retro oraz rpg. Moje ulubione serie to m.in. Gothic, Gta, Mass Effect, Wiedźmin, Dragon Age czy Far Cry i Syberia. Niestety nie posiadam żadnej konsoli, więc jestem graczem pctowym. Nie wiem co jeszcze mógłbym o sobie napisać, więc chciałbym was serdecznie zaprosić na mój nowy kanał na youtube, na który staram się regularnie wrzucać jakieś gameplaye bądź let`s playe. Bardzo prosiłbym o odwiedzenie mojego kanału, gdyż nikt go nie ogląda i w takiej sytuacji ciężko dowiedzieć się czy coś robię źle czy dobrze, co utrudnia przyszły rozwój. Poza tym, przyjemniej by się nagrywało z myślą, iż ktoś to ogląda. Zresztą koniec tego zanudzania zostawiam linka i spadam :P. Na koniec jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzin kanału Winking.  https://www.youtube.com/user/geralt291
Witaj. Szkoda tylko, że zamiast napisać coś o sobie już od samego początku reklamujesz jakieś kanały na YT. Od tego są inne działy/tematy na forum :/
(15-11-2016, 23:52)HackBoy napisał(a): [ -> ]Witaj. Szkoda tylko, że zamiast napisać coś o sobie już od samego początku reklamujesz jakieś kanały na YT. Od tego są inne działy/tematy na forum :/

Przepraszam, mała wtopa już się poprawiłem :P