Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wycena Nintendo DSi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko! Postanowiłem sprzedać swoją konsolkę Nintendo DSi (z czegoś trzeba dołożyć, żeby nie kupić GeForce'a GT 740 Laughing). Posiadam do niej:
- oryginalną ładowarkę Nintendo (wersja brytyjska + przejściówka na polskie gniazdka)
- etui
- 5 gier, w boxie + instrukcje: How old is your brain, Harry Potter and Goblet of the Fire, Die Sims 2, bez box'a: New Super Mario Bros. Mario Kart DS (wszystko w 100% sprawne i oryginalne, w wersji EUR, How Old is Your Brain i Simsy są w niemieckiej dystrybucji, jednak w ustawieniach zapisany jest jęz. angielski)
- konsolka w stanie bdb (jedno draśnięcie na górnej pokrywce, sprawna, w zestawie karta SD 128MB [miniSD + przejściówka])

Proszę o pomoc w wycenie Winking



EDIT: Znalazłem również R4 w boxie, jednak jest ono niesprawne.
Mogę wziąć bez gierek od ciebie za 120zł Winking
(20-11-2016, 13:54)Matuleczek napisał(a): [ -> ]Mogę wziąć bez gierek od ciebie za 120zł Winking

Sorka, sprzedaję tylko cały komplet Winking
Najlepiej byłoby dać jakieś zdjęcia, dla lepszej wyceny zestawu
Za cały komplet to tak około 220 - 250 zł, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby jednak sprzedawać oddzielnie Winking
Za ile mógłbym sprzedać samą konsolkę, a ile gry? Proszę o pomoc, gdyż jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy cenowe (Laughing)
Sama konsolka jest warta ok 120 - 150 zł
New SMB i Mario kart po 40 - 50 zł
Simsy i Harry Potter po - 20 zł
Brain training - ok 15 zł
Tak z mojego punktu widzenia Smiling
Dzięki! Wkrótce wkleję tu wszystkie aukcje dla chętnych Winking
Hej, Wiśnia. jakbyś sprzedawał za 120zł to biore od razu Winking
Odezwę się do ciebie jak tylko sprzedam gry, bo nie chcę zostać z samymi cartami bez konsolki Smiling
Link do aukcji z konsolką (130zł + 1 gra): http://allegro.pl/nintendo-dsi-1-gra-lad...90132.html
Dzięki za pomoc! Konsola została sprzedana Smiling