Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] Wielka Urodzinowa Rozdawajka Lukegi Edycja II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie w drugiej edycji Wielkiej Urodzinowej Rozdawajki Lukegi Party!

Tutaj macie fajną nutę do posłuchania podczas czytania tego tematu Dopefish Lives!




Tak i poprzednim razem oferuję kluczyki z wybranych gier ZA DARMO. Aby wziąć udział należy:
- mieć co najmniej 10 postów na forum
- mieć pozytywną reputację
-  subskrybować kanał YouTube arhneu
- [opcjonalnie] subskrybować mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UC2zyXFS...VnjvzOqIyA

Zasady są takie - każdy co spełnia warunek może poprosić jeden (1)  aż dwa kluczyki do wybranych przez siebie gry na steam. Party!

Oto lista gier:
Samolotik
Relic Hunters
Masked Shooters 2
Street racing syndicate +
Rage parking simulator 2016
Drift streets Japan +
Lovely Planet  +
Into the War
Spheroid
Weird Worlds
Knightshift (Polanie II) +
Plaptypus II  +
Beast Blaster
16-bit trader
Axis Football  +
Big Space Mess 
Super Killer Hornet: Resurrection +
Devils Share
Woodle Tree Adventures +
Outdrive
Wild island quest
Gaben: final decision  +
Mini atack submarine
Wyatt Derp +
Heaven island
The Culling of the Cows
Super Distro

Archon Approved
Poproszę o Gaben: final decision
Poproszę o Drift streets Japan
Poproszę o Woodle Tree Adventures
No, to wszystkiego najlepszego kolego Lukega (taki mały wierszyk ode mnie), niech tam ci się na studiach wiedzie najlepiej, zbieraj dalej gierki Party!
A ja proszę o Wyatt Derp jeśli to nie problem Smiling
Super Killer Hornet: Resurrection proszę Kissing
Street Racing Syndicate jeśli można Smiling
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego! Grinning (Ja urodziny mam 6 grudnia Winking )
Bardzo chciałbym Platypus II Smiling
Poproszę Axis Football Smiling
Knightshift chętnie przygarnę Terrified
Najlepszego Lukega! Subskrybuje kanał już kawał dobrego czasu i często wpadają ciekawe, stare gierki o których zapomniałem i/lub nie mogłem sobie przypomnieć Smiling.
Dzięki Ci za to!
Jak mozna to poprosiłbym Lovely Planet, moja luba na pewno bardzo się ucieszy Smiling.
Pozdrawiam.
(04-12-2016, 04:26)voyaga napisał(a): [ -> ]Najlepszego Lukega! Subskrybuje kanał już kawał dobrego czasu i często wpadają ciekawe, stare gierki o których zapomniałem i/lub nie mogłem sobie przypomnieć Smiling.
Dzięki Ci za to!
Jak mozna to poprosiłbym Lovely Planet, moja luba na pewno bardzo się ucieszy Smiling.
Pozdrawiam.

tak wiem że jesteś moim stałym widzem i doceniam to Archon Approved

[UPDATE] Od teraz każdy może wybrać sobie dwie gry na steam, a ci którzy już wybrali jedną mogą poprosić o drugi bonusowy kluczyk Party!
Kurcze! To jako druga grę poproszę Outdrive'a Smiling
Pozdrawiam cieplutko