Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: HDMI switch do PS4 i Xbox one
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, poszukuje jakiegoś sprawdzonego rozdzielacza HDMI którym będę w stanie podłączyć PS4, PS3 oraz Xbox One do jednego portu HDMI. Kupiłem switch firmy Duronic i o ile X One oraz PS3 działają bez problemu to PS4 po około 10-15 minutach gry sygnał zanika. 
 
Prosiłbym o propozycje sprawdzonych przełączników. 
 
Pozdrawiam. 
Pytanie czy ten switch był jest pasywny czy aktywny. Chodzi mi o to czy ma zewnętrzne zasilanie. Bo tych pasywnych nie opłaca się praktycznie wcale kupować.
Jeśli sygnał zanika problemem może być długość kabla. Z rozdzielaniem sygnału wiąże się często, szczególnie w przypadku tanich switchów, degeneracja mocy sygnału.
(23-12-2016, 22:39)Dekakura napisał(a): [ -> ]Pytanie czy ten switch był jest pasywny czy aktywny. Chodzi mi o to czy ma zewnętrzne zasilanie. Bo tych pasywnych nie opłaca się praktycznie wcale kupować.

Pasywny, gdzieś wyczytałem, że ten konkretny działa więc zakupiłem, no niestety nie działa w moim przypadku. 

(23-12-2016, 22:40)grem napisał(a): [ -> ]https://www.amazon.co.uk/Kinivo-501BN-Pr...dmi+switch

Jak rozumiem przetestowany i działa?

(23-12-2016, 22:55)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Jeśli sygnał zanika problemem może być długość kabla. Z rozdzielaniem sygnału wiąże się często, szczególnie w przypadku tanich switchów, degeneracja mocy sygnału.

Testowałem na różnych kablach. Bez różnicy. Najpewniej to wina switcha który nie ma zewnętrznego źródła zasilania.
Używam najtańszego switcha za 2$ z Alliexpress, do którego podpiąłem najtańszymi kablami hdmi Xboxa One, X360 i NASa i wszystko śmiga bezproblemowo już prawie 2 lata.
Nie ma co się ładować w jakieś mega drogie wynalazki.

Wysłane z telefonu.
Jak napisałem, mam tani switch Duronic i xbox one, PS3 i X360 na nim działają, nie działa PS4. Potrzebuje switcha na którym na pewno zadziała PS4, wolę kupić raz coś pewnego niż zamawiać 10 chińskich badziewi i mieć nadzieję, że będzie to jakoś działać.
Z tymi switchami to trochę loteria, mam jednego pasywnego no-name'a z allegro który ma 3 wyjścia HDMI i współpracuje z PS4 bez problemu. Niedawno kupiłem jakiś markowy za ponad 100 zł z zewnętrznym zasilaniem, pilotem i 5 wyjściami HDMI - wszystkie sprzęty działają oprócz PS4 It Is A Mystery
Cholera, no ciężka sprawa z tym PS4, nie mam na razie zamiaru zmieniać telewizora, prędzej drugi dostawię obok. Dlatego też zależy mi na jakimś potwierdzonym sprzęcie który działa ze sprzętem od sony.
No to bierz ten co grem linkował
Akurat podłączone ps3, ps4 i xbox one. Chyba najtańszy switch jaki mieli na morelkach  (coś koło 30 zl) [Obrazek: 5abeaEs.jpg]
Mam identyczny i śmiga tak jak wyżej pisałem ?
Wychodzi na to, że mam coś bardzo zbliżonego. Pewnie ten sam chińczyk składał a jednak u mnie to nie działa. 

[Obrazek: XdQKM34.jpg]