Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Komiksy Knights of the Old Republic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam fanów komiksów i KOTORa,
Ostatnio chciałem uzupełnić kolekcję tomów KOTORa (brakuje mi tylko tomu pierwszego), jednak często nie są one dostępne albo chodzą po cenach gigantycznych. Sprawdzałem Multiversum ale tam niestety tomów nie ma, na Amazonie i Ebayu też niestety są niedostępne albo są używane i bardzo drogie.
Nie chodzi mi tutaj o tomy pierwotne, tylko wydaną w 2013 trylogię nazwaną Star Wars Omnibus Knights of the Old Republic - szukam kogoś kto wie gdzie zakupić ten pierwszy tom i zna jakieś sklepy europejskie, które mają te nowelę w swoich magazynach. Jeżeli chodzi o cenę to nie chciałbym też płacić nie wiadomo ile; tylko tyle ile są faktycznie warte: 25-35$. 2 i 3 część dorwałem za 130zł jedną więc nie chciałbym dużo więcej zapłacić za pierwszy tom.
Może być ciężko biorąc pod uwagę, że nigdzie go nie ma, a że ten rodzaj Omnibusów był wydawany przez Dark Horse (które nie ma już praw do komiksów Star Wars), to nie będzie dodruków w tej formie. Jeśli bardzo ci zależy na posiadaniu wersji papierowej będziesz musiał się rozejrzeć za Epic Collections: The Old Republic wydawane przez Marvela.
Tutaj link do bookdepository: http://tinyurl.com/hoeln6u

Dzięki za radę, właśnie zastanawiałem się, czy Marvel po odzyskaniu praw do marki wyda odświeżoną kolekcję. Na pewno się zainteresuję i zakupię I'm OK with this. Szkoda tylko, że nie ma nigdzie pierwszego tomu od Dark Horse, biorąc pod uwagę, że 2 i 3 są bez problemowo do kupienia.
(28-12-2016, 18:04)UzbrojonyStefan napisał(a): [ -> ]Dzięki za radę, właśnie zastanawiałem się, czy Marvel po odzyskaniu praw do marki wyda odświeżoną kolekcję. Na pewno się zainteresuję i zakupię I'm OK with this. Szkoda tylko, że nie ma nigdzie pierwszego tomu od Dark Horse, biorąc pod uwagę, że 2 i 3 są bez problemowo do kupienia.

Ogólnie rzecz taka, że Omnibusy bardzo szybko schodzą i re-sellerzy trzymają je dopóki cena na rynku wtórnym nie będzie dla nich opłacalna. Mimo wszystko ten Omnibus wyszedł 3 lata temu, co też ma na znaczeniu.
3 lata nie wydawało mi się nigdy jakimś dużym okresem jeżeli chodzi o komiksy, ale wiem, że Knights of the Old Republic miały dosyć wysokie ceny jeżeli chodzi o zeszyty i tomy. Dobra dzięki za pomoc, już zamawiam marvelowskie starwarsy i czekam na premierę Vol 2 w marcu.