Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dark Souls 1 (Prepare to Dieeee!)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A spróbuje czemu nie Grinning

Dark Souls 1, co tu więcej mówić. Chętni?

1.) Teoretycznie [STEAM] ale w praktyce do gry w DS1 na PC potrzeba Dark Souls Connectivity Mod pewnie wtajemniczeni wiedzą o co biega.

2.) Żeby móc się w grze połączyć trzeba być w tej samej granicy SL (Soul Level), może być różnica +/- 10 leveli PLUS 10% levelu tylko nie pamiętam czy osoby summonującej czy summonowanej Grinning Tutaj np. jest taki fajny kalkulator https://mpql.net/tools/dark-souls/ można sobie podliczyć jak potrzeba.

Generalnie jeśli chodzi o PVP to meta obowiązująca to SL 99 albo 120, ten drugi generalnie osiąga się w trakcie NG+ z tego co ja rozumięm.

3.) Wypadałoby więc do tematu wpisać się następująco: nick na Steamie i aktualny SL (tudzież SLe jeśli ma się więcej niż jedną postać) ale...

...ale SLe będą się zmieniać, więc najlepiej byłoby po prostu informować live jeśli szuka się summona, albo partnera do mordobicia i umawiać na soulsowe takie spotkania, a czy to już będzie jolly cooperation czy napierdzielanie sie Bass Cannonem ( Grinning Grinning Grinning ) to inna sprawa. Chyba że ktoś ma już postać na stałym lvlu (pewnie wspomniane 99 albo 120-125) to można w sumie wpisać czemu nie.

Lista: (nick na Steamie / ostatni aktualny SL)

1. anjinmiura / SL: 75 (docelowo 120)


Na ten moment jestem na SL 75, właśnie wyciąłem w pień Ravelorda, w sumie szłoby aktualnie odwiedzić Sifa i 4kingsów Grinning Najlepiej pisać na Steamie do mnie (anjinmiura) i sie dogadamy, mam też już Red Soapstone więc możemy się poobijać dla zabawy takoże Grinning

Praktycznie do końca tego tygodnia jestem wolny, więc nic ino summonować Grinning


Wpisujcie sie! Mam nadzieje. Oby. Fajne są soulsy Childish
"1.) Teoretycznie [STEAM] ale w praktyce do gry w DS1 na PC potrzeba Dark Souls Connectivity Mod pewnie wtajemniczeni wiedzą o co biega. "

Ale możliwe, że są też osoby, które nie wiedzą o co chodzi. Multiplayer w Dark Soulsie jest słabo przemyślany pod względem technicznym.

Gdy logujesz się do gry, to klient gry wysyła twoje ip do serwera, który je rozsyła innym graczom, a tobie wysyła ip innych graczy. Trwa to trochę wolno oraz posiada pewnego laga, dlatego grając na konsolach najlepiej się zalogować do gry i zostawić konsolę na jakieś 10 minut. 

Na komputerach jest wyżej wymieniony mod, który to usprawnia? Jak. Tego już nie wiem, ale działa. Pewnie zmniejsza laga pomiędzy tobą a serwerem, albo zwiększa ilość adresów ip, które dostajesz po zalogowaniu.

"Generalnie jeśli chodzi o PVP to meta obowiązująca to SL 99 albo 120, ten drugi generalnie osiąga się w trakcie NG+ z tego co ja rozumięm."

Not really. Meta do pvp jest od 90 do 120 poziomu i zawsze tak było, ja zostawałem na 115. A poziom 120 można osiągnąć nawet i na pierwszym przejściu gry, do tego dosyć łatwo.

"właśnie wyciąłem w pień Ravelorda, w sumie szłoby aktualnie odwiedzić Sifa" 

Jak nie chcesz brać udziału w pvp foreście to bij. Torll