Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PSP się popsuło
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy mój brat mial 6 lat dostal PSP nadal je mamy w domu ale nie dzialające nie można włączyć ani nic nie wiem czy nie ma bateri ale potem spróbuję podladowac PSP. Kto wie co mam zrobić ? odpowiedzcie
Popraw posta, plz.

Podładuj, psp przeważnie mają klapkę z tyłu, za którą jest bateria. Tylko chyba wersja street ma wbudowaną baterię, nie wiem jka z go.
niestety żadna z moich ładowarek nie jest dobrą do PSP a tą z zestawem zgubił mój brat
Zamów sobie jakąś z allegro. Nie powinny być mega drogie.
(14-01-2017, 16:07)Wielkimati napisał(a): [ -> ]Zamów sobie jakąś z allegro. Nie powinny być mega drogie.

Równie dobrze mógłby rozebrać PSP i podpiąć się pod styki portu zasilania przy płycie głównej za pomocą zwykłego kabla USB. USB i ładowarka PSP mają te same parametry. Podłączając się, trzeba pamiętać o polaryzacji (ściąga jest na obudowie).
@BaudelaireGaudi, chłop nie wie czy ma baterie czy nie a ty mu tutaj takie rady rzucasz Laughing. Niech kupi tę ładowarke ale najpierw niech się zorientuje jaki ma model. Ps. Go też ma wbudowaną baterie