Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Devil May Cry - Recenzja FoXa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Devil May Cry jest czystym przykładem, jak Capcom miało pomysł na gry, wiadomo że widać tu masę porównań do Resident Evil albo Onimusha. Ale mimo wszystko wprowadzane były widoczne zmiany, a nie to co teraz robi się w grach.
Dla mnie DMC to jeden z fajniejszych gier od Capcomu, klimat/muzyka/rozgrywka.
Gra była tylko trudna, kiedy nie obcowaliśmy wcześniej z tym gatunkiem gier, czyli Hack'n'Slash. Wiem to z autopsji, pierwszy raz grę odpaliłem w 2003 roku i właściwie cały czas w ciery dostawałem, nawet drugi boss (czarny rycerz) był dla mnie barierą prawie nie do przejścia. Dziś jak odświeżyłem sobie ten tytuł, to zarówno i piekielnego Phantoma pokonałem bez problemu jak i czarnego rycerza.
Tak to już było, miało się mniejszego skilla i pewne gry były trudne, dziś są już znacznie łatwiejsze. No i gotycki zamek wygląda po dziś dzień imponująco, a pewnie mało kto wie że twórcy mocno inspirację czerpali z różnych materiałów np: Boskiej Komedii Dantego Alighieri......

Recenzja Devil May Cry.