Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Mega kolekcja gier na PSP 106 tytułów UNIKATY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dawna noszę się z zamiarem zakończenia kolekcjonowania gier na konsolę PSP ze względu na coraz więcej obowiązków, a przede wszystkim brak miejsca i czasu by ją dalej rozwijać. Nigdy nie chwaliłem się kolekcją na forum bo nie czułem takiej potrzeby. Teraz chciałbym żeby trafiła do kogoś kto wie ile czasu musiałem poświęcić na zgromadzenie tych wszystkich tytułów. W pliku poniżej znajdują się spis gier i ceny poszczególnych tytułów jak i suma za wszystkie gry. Bardzo chciałbym sprzedać całość, a wtedy jestem gotowy na sporą negocjację ceny. 

Prawie wszystkie gry są w wersji Premierowej (oprócz 3) i są kompletne (posiadają instrukcje). Każda gra bez najmniejszych problemów odpala. Wszystkie wersje kolekcjonerskie są kompletne. Wszystkie gry są w języku angielskim, ewentualnie w polskim. Gry przechowywane są w kartonowym pudełku z dala od światła słonecznego. Zdjęcia dla naprawdę zainteresowanych.

Czekam na propozycje!!
Odświeżam i czekam na propozycje. Jedyna okazja!! Duża zniżka!!