Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Który Harvest Moon (3DS) kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry,

Jestem posiadaczem New Nintendo 3DS XL. Kupiłem sobie grę Story of Seasons i okazało się, że strasznie spadają FPS podczas grania (czytałem na forach, że to jakiś znany problem związany z nową konsolą itd). Postanowiłem odsprzedać tę grę i kupić jakiegoś Harvest Moon'a. I tu potrzebuje pomocy ludzi, którzy grali w tę serie. 

Którego Harvest Moon kupić? Dodam, że dla mnie liczy się feeling i takie małe smaczki, które sprawią, że będę miał ochotę odpalać grę każdego dnia na parę chwil.
Witam.
Ja ze swojej strony polecam Harvest Moon: A New Beginning. Jest to część, do której wracam najczęściej. Bardzo fajne (szczególnie dla graczy, którzy z serią Harvest Moon nie mieli wcześniej styczności) jest to, że gracz nie jest rzucany od razu na głęboką wodę, a mechaniki i kolejne postacie w grze dodawane są z czasem, umożliwiając tym samym przyjemne i bezbolesne wejście w świat gry. Gierka naprawdę wciąga, jak dla mnie jedna z lepszych gier z serii.
Co do spadków FPS w Story of Seasons, to nie powinny one występować, przynajmniej u mnie ich nie ma. Może problem z konsolką, albo egzemplarzem gry?