Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam bardzo serdecznie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Napisać coś o sobie? To chyba nie powinno być takie trudne... prawda? :P 

Zacznijmy banalnie - dzień dooobry, jeśli jeszcze nie wywnioskowaliście mego imienia po nicku to tak, mam na imię Adam. Na karku 21 wiosen z czego może ostatnie 6 poświęciłem na naprawdę intensywne granie i zgłębianie magicznego świata gier video. 

Początki gamingu zaczynałem jeszcze jako młodzik na początku nowego milenium - chyba nie ma sensu mówić, że byłem wtedy całkowicie nieobeznany w światku growym? Pierwsze kroki stawiałem na (lekko przestarzałym już wtedy) pierwszym Playstation po to by następnie przenieść się na PC. Mafia, GTA 3, Zeus, chyba nawet jakaś Cywilizacja... Nie grałem dużo - gdy na komunię otrzymałem Playstation 2, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wówczas nie doceniłem tego prezentu. Co prawda takie Gran Turismo 4, GTA San Andreas czy Burnouty katowałem jak głupi, ale ze względu na to, że wobec gier byłem całkowitym ignorantem, a znajomość języka obcego właściwie nie istniała w moim przypadku (w końcu byłem dzieciakiem) to niestety ominęły mnie takie serie jak Metal Gear Solid, cały cykl Final Fantasy, God of War czy chociażby Jak and Daxter. Ze względu na "niedobór sprzętowy", pierwszą połowę siódmej generacji pominąłem zupełnie - dopiero w okolicach 2010 gdy w końcu mogłem ograć takie hity jak Mass Effect 2, Darksiders czy Mafia 2 zrozumiałem jak wspaniałe i rozbudowane jest medium gier video. Grałem co raz więcej, poznawałem nowe gatunki, zacząłem trafiać na te bardziej gamningowe strony Youtube'a... ogólnie zacząłem interesować się branżą... W końcu trafiłem na kanał arhn.eu, który prawdopodobnie już na zawsze zmienił moje podejście do gier. Poznałem mnóstwo nieznanych mi serii oraz przypomniano mi te serie gier, które mnie ominęły, a które staram się regularnie nadrabiać. Poznałem mnóstwo tajników i nowinek ze świata sprzętu i gier - gdyby nie arhn.eu prawdopodobnie nigdy nie zająłbym się kolekcjonowaniem gier i sprzętu : ) Gry już nie są dla mnie zwykłym zabijaczem czasu - stały się pełnoprawnym hobby. 

Inne zainteresowania? Muzyka i w mniejszym stopniu grafika komputerowa. Mój gust muzyczny jest bardzo eklektyczny - bez problemu odnajduję się w elektronicznych zakątkach lat 90, skandynawskim black i death metalu, nowszym i starszym rapie czy skocznych i mniej skocznych hitach lat 70 i 80.

Kończę już ten wywód bo i tak jest dłuższy nich początkowo zakładałem :P Jeszcze raz witam i pozdrawiam!
Witaj i mam nadzieję, że uda Ci się tu prdobrze bawić Smiling Shoutbox zawsze czynny Heart