Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dobrý Deň
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Z tej strony Bartek, lat 23, student czwartego roku kierunku transport, od okolic 2013/14 roku regularny widz arhn.eu, nieco później zacząłem stale bywać na streamach i się udzielać.
Mimo że głównymi moimi zainteresowaniami są motoryzacja (i transport, głównie kwestie transportu publicznego), muzyka (wszystko od okolic metalu/hard rocka, przez (głównie) rock progresywny, new wave, po italo disco; język nieważny, może być polski, angielski, niemiecki, francuski, czeski, słowacki, węgierski, serbski... itd.) i fotografia (tu się to łączy z transportem - busspotting, te sprawy), to jednak gry także mają swoje miejsce.
Zaczynałem za dzieciaka od Pegasusa... który w sumie był moją jedyną dotychczas konsolą. Grinning Od lat jestem zagorzałym miłośnikiem grania na PC, aczkolwiek nie wykluczam zakupu konsoli za jakiś czas. Wśród moich ulubionych gatunków gier są te z otwartym światem (na czele z GTA), strategiczne (Civ, SimCity), rajdowe/wyścigowe (NFSy z początku wieku, Coliny) i FPSy.
Co tu więcej... mam nadzieję że zagrzeję miejsce na forum i że mnie nie pogonicie za szybko. :P
Pozdrawiam serdecznie!
Cześć Mrozard, skąd cię kojarzę? Z livestreamów?

[Obrazek: Thinking_Face_Emoji.png]
Najprędzej ze streamów i grupy livestreamowej na fejsie. Winking