Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Retro Konsolka Nintendo DS/dsl/dsi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, szukam Retro konsolki do 150zł, nie jestem z pokolenia GameBoy, atari itp w końcu rocznik 98 :P Ale bardzo lubię oglądać te gry więc postanowiłem spróbować pograć trochę :Smiling Szukam przenośnej konsolki, na oryginalny produkt nie mam co liczyć w tym budżecie, wiec może jakiś zamiennik/klon? Polecicie coś? Fajnie by było jak by produkt był dostępny na polskim rynku Smiling

@Edit przeszukałem allegro i znalazłem nintendo DS/DSL/DSI, czym te wersję się różnią która najlepiej wziąć?
Nintendo DS to pierwotna wersja konsoli - gruba, z lubiącym się łamać zawiasem, jednak najwygodniejsza z tej trójki
Nintendo DS Lite to pomniejszona wersja oryginalnego DSa - to samo, tylko w nowszym opakowaniu i z lepszym zawiasem
Nintendo DSi to ulepszona wersja DSa posiadająca (w przeciwieństwie do dwóch poprzednich) blokadę regionalną. Działa ona pod bardziej skomplikowanym systemem operacyjnym i posiada kamerę. Niektóre gry "DSi Enchanced" wykorzystują większy potencjał tej konsoli dodając parę dodatkowych funkcji (albo tylko blokadę regionalną), ale mimo wszystko gry DSiEn działają również wyśmienicie na poprzednich konsolkach.

Wybór oczywiście należy do ciebie.

Ja osobiści jestem posiadaczem DSa i DS Lite. Do DSi mnie nie ciągnie, bo mam jeszcze 3DSa
(13-10-2017, 00:52)ZłotyPstryk napisał(a): [ -> ]Nintendo DS to pierwotna wersja konsoli - gruba, z lubiącym się łamać zawiasem, jednak najwygodniejsza z tej trójki
Nintendo DS Lite to pomniejszona wersja oryginalnego DSa - to samo, tylko w nowszym opakowaniu i z lepszym zawiasem
Nintendo DSi to ulepszona wersja DSa posiadająca (w przeciwieństwie do dwóch poprzednich) blokadę regionalną. Działa ona pod bardziej skomplikowanym systemem operacyjnym i posiada kamerę. Niektóre gry "DSi Enchanced" wykorzystują większy potencjał tej konsoli dodając parę dodatkowych funkcji (albo tylko blokadę regionalną), ale mimo wszystko gry DSiEn działają również wyśmienicie na poprzednich konsolkach.

Wybór oczywiście należy do ciebie.

Ja osobiści jestem posiadaczem DSa i DS Lite. Do DSi mnie nie ciągnie, bo mam jeszcze 3DSa

Wyszło tak że wyrwałem na allegro czarną konsole DSL z oryginalnym zasilaczem i etui za 170zł, wydaje mi się że cena naprawdę dobra jak za jakość :Smiling No i ma ona wsteczne wsparcie dla gier GBA co jest super Smiling Ogólnie jestem zajarany ogromną biblioteką tytułów które wydają się być godne uwagi Smiling Obawiam się tylko stanu baterii, i chyba dobrym pomysłem była by wymiana jej.

Zdjecie [attachment=704]
(13-10-2017, 21:21)ZephireK napisał(a): [ -> ]Ogólnie jestem zajarany ogromną biblioteką tytułów które wydają się być godne uwagi Smiling

Za dużą liczbę tytułów zapłacisz prawie tyle co dałeś za konsolę Chyba Polygamia!
Szukam teraz gier, polecicie jakieś bardzo trudne platformówki?
Ja polecam:
- Castlevania: Dawn of Sorrow
- Castlevania: Portrait of Ruin
- Castlevania: Order of Ecclesia
- New Super Mario Bros.
- Super Mario 64 DS
- Kirby: Canvas Curse
- Kirby: Mass Attack
- Shantae: Risky's Revenge
- Sonic Rush
- Sonic Colors
- Yoshi's Island DS